Відеозйомка хрещення дитини

Відеозйомка виписки з пологового будинку

Відеозйомка виписки з пологового будинку надає можливість зберегти одну з перших сторінок в житті дитини і щасливих батьків!
Вітаємо! У Вас, Ваших друзів або родичів народилася дитина? Ви хочете відобразити момент, коли щасливі батьки будуть забирати дитину з пологового будинку? Тоді Ви зайшли на потрібну сторінку!
Відеозйомка виписки з пологового будинку в Києві з професійним оператором зробить цю подію по-справжньому незабутньою.

Репортажна відеозйомка заходів
При роботі за межами Києва - дорога оплачується додатково.
  • Flash card / файлообмінник
  • монтаж відео від 3000 грн
  • Мінімальне замовлення - 2 години
2000 грн / година

Связаться
відеомонтаж
Терміновість оплачується додатково.
  • Вартість монтажу залежить від обсягу відеоматеріалу і складності роботи;
  • Перед початком монтажу прописується і затверджується ТЗ / сценарний план;
  • Додаткові побажання та редагування оплачуються окремо;
  • Фінальний ролик передається на Flash card / файлообмінник
За домовленістю

Связаться

Також ми надаємо таку послугу, як

відеозйомка хрещення в Києві

Чому відеозйомка хрещення повинна бути довірена тільки професіоналам? Багато людей вважають, що такі моменти можна записати звичайною камерою (або навіть на фотоапарат з функцією відеозапису), але це не так. Що Ви отримаєте в результаті при використанні звичайної камери? Нечітке зображення в руках невмілого оператора, величезна кількість нікому не потрібних, зайвих кадрів та інші «принади» аматорської зйомки. Відеозйомка крещення в Києві з нашою допомогою виглядає зовсім по-іншому.

відеозйомка хрестин

За справу беруться професіонали, які роблять з відзнятого матеріалу фактично повноцінний фільм. Завдяки цьому можна робити якісне відео в форматі HD або 4K на будь-якому зручному для Вас носії.
Авторське право на весь відзнятий матеріал належить студії. Відповідно до закону про право інтелектуальної власності ми зберігаємо за собою право вільного розміщення роликів на будь-яких ресурсах інтернету в цілях просування своїх послуг. Можливість конфіденційної зйомки обговорюється індивідуально.