Промислова фотозйомка Київ


Фотозйомка виробництва в нашій країні не відстає від розвитку промисловості. Тому з розширенням виробництва така послуга, як промислова фотозйомка, стає все більш затребуваною. Для чого потрібна індустріальна фотозйомка? Все дуже просто! Якісні виробничі фотографії необхідні для реклами, вони створюють позитивний образ компанії в рекламних проспектах, буклетах і на сайтах.

Промислова фотозйомка потрібна на таких об'єктах як заводи, цехи, фабрики, СТО, будівництво, лабораторії, меблеві фабрики, виробничі приміщення, складські приміщення, встановлені системи безпеки і т.д. Репортаж з виробництва, при всій зовнішній непривабливості і уявній буденності виробничого процесу, дозволяє показати виробничі об'єкти найліпшим чином в різноманітних каталогах, а також в мережі інтернет.

Як правило, промислова фотозйомка виконується досвідченим фотографом зі спеціалізованим обладнанням і освітлювальними приладами, який зможе зробити з промислового об'єкта - привабливе зображення, зуміє помітити красу і естетику у повсякденних речах, впоратися з будь-якими поставленими завданнями і проконсультувати замовника в процесі підготовки об'єкта і персоналу до фотозйомки.

Що включає в себе індустріальна фотозйомка? Це високоякісна фотозйомка об'єктів різних масштабів - від панорами території до деталей; фотографія території підприємства, транспортного цеху, будівель, споруд, обладнання, верстатів, конвеєрних ліній, матеріалів, готової продукції, технологічних процесів, систем безпеки і т. д., а також репортажна та постановча зйомка співробітників під час виробничого процесу, тренінгів, семінарів, в конструкторському бюро, лабораторіях і т. д.

Вартість промислової фотозйомки:

Олександр Шимбаровський
Олександр Шимбаровський
067 754-27-55
099 0-222-900

shimbarovsky@gmail.com

Магістр фотовідеодизайна
Член Національної спілки фотохудожників України з 2009 року
5 років досвіду роботи викладачем фотографії
більше 10-ти років участі в художніх виставках і арт-проектах в Україні, Голландії, Франції, Німеччини, Швеції, США

Фотограф промислових об'єктів ціни

Зйомка промислових об'єктів
Зміна до 8-ми годин
 • Фасади, територія, інтер'єри,
 • цехи, складські приміщення, лабораторії, обладнання,
 • транспорт, виробничий репортаж
 • ФОП 3-тя група, безнал
15000 грн / день

Связаться
Бізнес портрети керівництва і персоналу
(Окремий день зйомки)

Індивідуальні та групові бізнес портрети
на робочих місцях, офісі, території підприємства

12000 грн

Связаться

Промислова фотозйомка

З розвитком промисловості, все більше затребувані для розвитку бізнесу якісні фотографії індустріальної спрямованості. Фотозйомка промислових об'єктів стала необхідною і невід'ємною частиною рекламної продукції. Це незайманий спосіб сформувати позитивний образ підприємства через рекламні проспекти, буклети або сайти компаній.

Промислова фотозйомка може проводитися на різних виробничих об'єктах. Серед них заводи і окремі цехи, кондитерські та меблеві фабрики, будівельні майданчики та складські приміщення, наукові лабораторії та конструкторські бюро. Промислове фото при всій своїй уявній зовнішньої непривабливості і банальної буденності елементів виробничого процесу показує їх в друкованих каталогах і мережі Інтернет в максимально вигідному світлі.

Виробнича фотозйомка обов'язково повинна бути високою роздільною здатністю і може включати в себе як панораму території, так і деталізовані знімки заводських будівель і допоміжних споруд, обладнання, включаючи верстати і конвеєрні лінії, вихідні матеріали і готову продукцію, хід технологічного процесу на окремих ділянках, елементи систем безпеки . Особливу групу складають постановочні кадри керівників і рядових співробітників на робочому місці, а також групові знімки, зроблені на тренінгах або семінарах.

Промислова відеозйомка

Промислова відеозйомка дозволяє показати діяльність підприємства в динаміці через проморолики різної спрямованості. Отримати якісний результат дозволяє отримати застосування на зйомках професійні відеокамери, а також оснащені камерами квадрокоптера і відповідні освітлювальні прилади. Усередині приміщень оптимальне використання стаціонарних камер і штативів.

Аерозйомка промислових об'єктів за допомогою дронів дозволяє отримати панорамні огляди вражаючого змісту. При цьому слід враховувати, що погодні умови непостійні, а саме вони визначають результати зйомки.

Промислова зйомка роликів в основному ведеться за наступними напрямками:

Архітектура будівель і ландшафт території, панорамні кадри внутрішніх приміщень, а також вид на них з вулиці.
Робочі виробничі ділянки, будівельні майданчики, складські приміщення та інші площі, задіяні в технологічному процесі.
Постановочна відеозйомка, показує виконання конкретних операцій в навчальних та рекламних цілях. Кадри, де присутні працівники підприємства, викликають у глядача найбільш позитивні емоції і як би олюднюють підприємство.

фотозйомка промислових об'єктів



Фотограф промислових об'єктів

Зйомка промислових об'єктів неможливо вести без використання спеціалізованого обладнання і освітлювальних приладів. Вони допоможуть досвідченому фотографу додати будь-якому виробничому об'єкту на зображенні привабливий зовнішній вигляд. Розгледіти красу і естетику там, де вони начебто не передбачаються, а також проконсультувати замовника і персонал, присутній в кадрі, в процесі підготовки до зйомки - ось завдання фотографа промислових об'єктів, навіть якщо її рішення пов'язане з певними складнощами.

Промислова фотозйомка проводиться за наступними напрямками:
 • Діючі виробничі об'єкти, серед яких металургійні, суднобудівні і судноремонтні заводи, фабрики з виробництва хімічної продукції, підприємства харчової та легкої промисловості.
 • Репортажі з участю фахівців в процесі виконання роботи.
 • Інтер'єри цехів, лабораторій та інших приміщень, задіяних у виробничому процесі.
 • Фотозйомка території, фасаду будівлі і транспортного парку підприємства.
 • Портретна зйомка керівної ланки, провідних менеджерів і передовиків виробництва.
 • Віртуальний тур з ефектом присутності по виробничому процесу, що складається декількох панорам 360.
 • Предметна фотозйомка для каталогу продукції.

Реклама служить для просування компанії в сфері діяльності. Фотозйомка промислових об'єктів необхідна для розміщення кадрів в рекламних листівках і проспектах. Образотворчий ряд кращим чином знайомить потенційних споживачів товару або послуг зі специфікою діяльності компанії і що панує всередині її колективу атмосферою.

Промислова фотографія не просто відображає розташовані в цехах і на території заводу предмети. Якісні зображення сприяють формуванню у підприємства позитивного іміджу, що веде до підвищення рівня довіри до продукції, що продається і лояльності до діяльності компанії. В кінцевому підсумку компанія значно розширює клієнтську базу і збільшує прибуток.

Фотозйомка виробництва жодною ступені не схожа зі студійної або весільної зйомкою. Виробнича фотосесія наповнена труднощами, впоратися з якими зможе тільки досвід, необхідні теоретичні знання і відповідна підготовка. Фотограф промислових об'єктів починає свою роботу ні з першого клацання затвора фотоапарата, а з підготовчого ознайомлення з об'єктом зйомки.

Для цього знадобиться в супроводі представника інженерної служби пройти по всім виробничим потужностям, отримати інструктаж щодо дотримання заходів безпеки, а також інформацію щодо списку об'єктів, призначених для фотосесії. Ознайомчий етап дає загальне враження про підприємство, і спланувати концепцію зйомки. З неї випливають основні види і ракурси об'єктів.

Складність полягає у великій площі приміщення, а також нехай і в статичному обладнанні, але великих габаритів. До цього додається недостатнє освітлення конвеєра або установки, а також неможливість знайти потрібний ракурс. В такому випадку, щоб отримати з повсякденного обстановки промислового цеху прекрасне зображення, фотографу часто доводиться використовувати нестандартні підходи.

В ході підготовчого етапу відбувається опрацювання кінцевої мети фотосесії, а також розробка детального знімального плану, до якого входять ескізи майбутніх кадрів і послідовність дій фотографа і клієнта. Зміст фотосесії завжди затверджується замовником, але зазвичай вона складається з панорамних фотографій будівлі та прилеглих територій, кадрів з етапами технологічного процесу, верстатного парку, вихідної сировини і результатів його обробки, портрети співробітників компанії.

Промислова фотозйомка. Фотограф промислових об'єктівПромислова фотозйомка. Фотограф промислових об'єктів ціни, промислове фото, фотозйомка промислових об'єктів, промисловий фотограф.
067-754-27-55