відеозйомка Київ

відеозйомка 4k Київ
Відеозйомка 4k, Ultra HD Video вже до Ваших послуг!
Легендарні камери Panasonic GH5 і GH4 дозволяють вести відеозйомку з роздільною здатністю кадру 3840х2160 пікселів, що в 4 рази вище сьогоднішнього стандарту HDV.

Олександр Шимбаровський
Олександр Шимбаровський
067 754-27-55
099 0-222-900

shimbarovsky@gmail.com

Магістр фотовідеодизайна
Член Національної спілки фотохудожників України з 2009 року
5 років досвіду роботи викладачем фотографії
більше 10-ти років участі в художніх виставках і арт-проектах в Україні, Голландії, Франції, Німеччини, Швеції, США

Пройде близько 10 років, і ваші діти будуть дивитися ваше весілля в Ultra HD якості на великому екрані, для цього варто лише замовити відеозйомку 4k у нас! Більш того, є можливість зйомки в дві, три, і більш камер. Телефонуйте і ми домовимося!
У моєму портфоліо - грандіозний досвід роботи, сотні задоволених клієнтів - ось свідчення того, що відеозйомка може бути не тільки технічним процесом, а й цікавим творчим дійством,  яке залишить у результаті зафіксовані в кадрах моменти.Відеозйомкою займаюся давно і з захопленням. Тут реалізуються творчі задуми, тут безмежне поле для експериментів, тут можна проявити політ фантазії, постійно знаходити нові рішення і вдосконалювати майстерність. При цьому дуже важливо враховувати і побажання клієнтів, розуміти їх бачення того чи іншого епізоду.
На сайті представлені, як правило, нові роботи. Ми залишаємо за собою право вільного розміщення своїх роликів на будь-яких ресурсах інтернету в цілях просування своїх послуг. У разі, якщо замовник наполягає на конфіденційності зйомок, вартість послуг зростає на 30%.
Можлива робота за договором, а також оплата шляхом переказу коштів на карту "Приватбанку". Для бронювання потрібної Вам дати ми беремо передоплату в розмірі 30% від загальної суми замовлення.