Відеозйомка конференцій в Києві

Відеозйомка конференцій

Відеозйомка конференцій для вашого бізнесу

Відеозйомка конференцій семінарів в Києві. Багато успішних компанії проводять для своїх співробітників різні навчальні заходи - семінари, тренінги, майстер-класи. Це відмінний спосіб підвищити кваліфікацію учасників і обговорити важливі для бізнесу питання. Але не всі бажаючі можуть фізично бути присутнім на таких заходах. Крім того, на них обговорюється цінна інформація, яка може стати в нагоді для подальшого використання. Тому щоб зберегти її, потрібна відеозйомка заходу. Завдяки їй ви зможете багаторазово використовувати матеріал з семінару, тренінгу або презентації.

Якщо вас цікавить професійна зйомка конференцій, звертайтеся - і ми все організуємо. На виході після фінального монтажу у вас буде якісно змонтований ролик, який докладно розповість про ваш заход і передасть його зміст. Готовий файл можна публікувати на сайті, на відеохостингу, на YouTube-каналі, відправляти для ознайомлення клієнтам, потенційним партнерам і покупцям. Висока якість дозволяє використовувати це відео в будь-якому форматі і для будь-яких цілей.
Щоб зрозуміти, як проходить відеозйомка заходів, подивіться наші приклади виконаних робіт. Ми співпрацювали з такими замовниками:

 • Оператор мобільного зв'язку Київстар
 • Конференція Імпорт-офіс
 • Міжнародний енергетичний форум
 • Міжнародні виставки у Франції, Голандії і в Німеччині
Олександр Шимбаровський
Олександр Шимбаровський
067 754-27-55
099 0-222-900

shimbarovsky@gmail.com

Магістр фотовідеодизайна
Член Національної спілки фотохудожників України з 2009 року
5 років досвіду роботи викладачем фотографії
більше 10-ти років участі в художніх виставках і арт-проектах в Україні, Голландії, Франції, Німеччини, Швеції, США

відеозйомка конференцій вартість

Репортажна відеозйомка заходів
При роботі за межами Києва - дорога оплачується додатково.
 • Flash card / файлообмінник
 • монтаж відео від 3000 грн
 • Мінімальне замовлення - 2 години
2000 грн / година

Связаться
відеомонтаж
Терміновість оплачується додатково.
 • Вартість монтажу залежить від обсягу відеоматеріалу і складності роботи;
 • Перед початком монтажу прописується і затверджується ТЗ / сценарний план;
 • Додаткові побажання та редагування оплачуються окремо;
 • Фінальний ролик передається на Flash card / файлообмінник
За домовленістю

Связаться

Відеозйомка конференції: вартість послуг

На репортажну відеозйомку конференцій вартість становить приблизно 1000 грн за 1 годину роботи. В цьому випадку зйомка проводиться з однією камерою. В ціну вже включені такі послуги:

 • Відеозйомка процесу конференції або презентації
 • Запис інтерв'ю зі спікерами та гостями заходу
 • Розкадрування об'єктів презентації

Замовник отримує відеоматеріал на flash card або на файлообміннику. Мінімальне замовлення складає 2 робочих години. Зазначені ціни і умови діють в межах Києва. Також можливий виїзд за межі міста по Україні. В цьому випадку дорогу відеооператора до місця зйомки і назад оплачує замовник.
Додатково ви можете замовити такі послуги:

 • Монтаж матеріалу.
 • Створення ролика або фільму


Вартість монтажу залежить від обсягу відеоматеріалу і складності роботи. Перед початком монтажу обов'язково затвердити технічне завдання і сценарний план. Від цього багато в чому залежить кінцевий результат, адже відео має бути не просто з гарним і якісним зображенням, воно повинно досягати певних цілей. Додаткові побажання понад технічне завдання та редагування після монтажу оплачуються окремо.

Зйомка конференцій бронюється заздалегідь. Це не сімейна фотосесія, яку можна перенести на інший вільний день. Такі заходи плануються кілька місяців, тому щоб у вас гарантовано був професійний відеооператор, домовляйтеся з ним про співпрацю якомога раніше. В ідеалі - відразу після того, як ви дізналися точну дату проведення заходу.
Щоб зарезервувати потрібну вам дату проведення зйомки, необхідно внести передоплату у розмірі 30% від загальної вартості послуги.

Відеозйомка заходів будь-якого рівня складності

Якщо семінар, конференція, тренінг або інший захід проводиться у великому залі з участю багатьох спікерів, краще вести зйомку з кількох камер. Таким чином можна зняти і екран, на якому йде презентація, і спікерів, і питання із залу. Але, знову ж таки, це залежить від побажань і цілей замовника, а також від того, в якому форматі він планує надалі використовувати відеоролик.
Ми завжди вибудовуємо роботу, виходячи з цілей і завдань клієнта, і в залежності від набору послуг, а також рівня їх складності формується ціна. Також ми гарантуємо своїм клієнтам якісне зображення і чистий звук, який, до речі, грає дуже важливу роль, коли фінальний ролик надалі використовується для навчання або в інформаційних цілях.

За бажанням клієнта вже в процесі монтажу можливе додати на відео спливаючі титри, на яких будуть написані імена виступаючих, тези з матеріалів конференції, релевантні темі відеозаставки, а також інші мультимедійні елементи.

Переваги співпраці з нами
 • Бізнес відеозйомка - одне з ключових напрямків нашої роботи, в якому ми маємо багаторічний досвід. Тому відмінно знаємо особливості такого виду зйомки. І знаємо, як проводити її так, щоб це ніяк не вплинуло на процес проведення заходу.
 • Якісна відеозйомка забезпечується за рахунок використання професійної техніки. Це кілька потужних відеокамер, об'єктиви, накамерне світло, різні штативи і мікрофони при необхідності посилити звук. Все це обладнання в поєднанні з професіоналізмом оператора гарантує вам висококласний результат.
 • Доступна ціна на послуги. Ми давно працюємо в цій сфері і добре розбираємося в цінах, тому можемо з упевненістю заявити, що вартість наших послуг доступна і виправдана.
 • Можливість працювати за договором з оплатою за безготівковим розрахунком.
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Якщо є нестандартні побажання або обмеження по бюджету, ми завжди йдемо назустріч клієнтам і формуємо пакет послуг так, щоб ціна за відео презентацію повністю відповідала очікуванням і можливостям.

Відеозйомка семінарів - це можливість зберегти цінну інформацію, яка в подальшому може стати в нагоді для навчання, аналізу, для створення рекламного ролика, для внутрішнього використання співробітниками компанії. І щоб у вас була така можливість, звертайтеся за номерами, вказаними на сайті, і замовляйте послуги професійного відеооператора.
Співпрацюючи з нашою компанією, ви отримуєте висококласний продукт європейської якості за українськими цінами.

Відеозйомка конференцій, семінарів, заходів Київ, Україна.
Відеозйомка конференцій, семінарів, тренінгів, заходів Київ.
Відеозйомка конференцій вартість
+ 38-097-276-06-26

Відеозйомка конференцій, семінарів Відеозйомка конференцій, семінарів, тренінгів, заходів Київ.
Відеозйомка конференцій вартість
+38-097-276-06-26