Портфоліо Київ вартість

Портфоліо Київ недорого

Щоб зробити портфоліо в Києві, зверніться до професійного фотографа. Фотосесії проводяться в різних умовах - в студії і на виїзді. У нас в команді є досвідчені стилісти візажисти. У своїй роботі ми орієнтовані на результат, клієнти залишаються задоволені якістю зроблених фотографій.

Бездоганне портфоліо в Києві недорого

Замовивши у нас порфоліо недорого, ви зможете отримати відмінні знімки. Я використовую професійний комплект автономного генераторного студійного освітлення, який дозволяє проводити фотосесію в приміщеннях без прив'язки до мережі, а також на пленері (на відкритому повітрі). Фотографії можна робити при будь-якому освітленні. Головні переваги нашої студії - це:

 • Професійний підхід.
 • Наявність сучасного обладнання.
 • Дослідна команда.

Портфоліо в Києві недорого буде зроблено в стислі терміни. Ми можемо зробити знімки для будь-яких цілей. Виставимо відповідне освітлення, подбаємо про одяг і реквізиті. Наші стилісти візажисти зроблять вам макіяж і зачіску. Ми продумаємо кожну деталь.

Олександр Шимбаровський
Олександр Шимбаровський
067 754-27-55
099 0-222-900

shimbarovsky@gmail.com

Магістр фотовідеодизайна
Член Національної спілки фотохудожників України з 2009 року
5 років досвіду роботи викладачем фотографії
більше 10-ти років участі в художніх виставках і арт-проектах в Україні, Голландії, Франції, Німеччини, Швеції, США
1 година студійної фотозйомки
(Оренда фотостудії оплачується окремо)
 • Мінімальне замовлення від 2-х годин
 • Всі оброблені фотографії
  (Корекція кольору, експозиція, кроп)
 • ретуш замовляється окремо
2000 грн / година

Связаться
Виїзна фотозйомка
+3000 грн - оренда виїзної фотостудії в день
 • мінімальне замовлення від 2-х годин
 • файлообмінник
 • Всі оброблені фотографії
  (Корекція кольору, експозиція, кроп)
 • ретуш замовляється окремо
2000 грн / годину

Связаться

З вами працюватиме професійний фотограф, який більше 10 років бере участь в художніх виставках і арт-проектах в різних країнах. Фотосесія для портфоліо пройде в комфортній обстановці.

Фотосесії для акторського портфоліо

Найчастіше послуги професійного фотографа потрібні акторам. Без хорошого портфоліо практично неможливо пройти кастинг і отримати відмінну роль. Його наявність дуже важливо для пошуку роботи.
Ціна на акторське портфоліо цілком доступна, воно є основою будь-яких проб. Саме з нього починається демонстрація власного професіоналізму, вміння працювати в кадрі. У телевізійній сфері на портфоліо акцентується максимум уваги. Якщо хочете знайти хорошу роботу за фахом, рекомендуємо подбати про його наявність.
Вартість портфоліо не така вже висока, враховуючи користь, яку воно приносить. Хендшот є основним інструментом первісної роботи будь-якого представника акторської професії. Це своєрідна візитка.

Багато акторів неправильно створюють цей інструмент, просто набирають знімки з різних джерел, часто непрофесійних. Мініатюрний портрет, якщо він зроблений правильно, здатний затримати погляд кастинг директора. Фотографія повинна передавати емоції, тільки при виконанні цієї умови можна розраховувати на отримання ролей і матеріальне благополуччя.
Акторська портфоліо - це своєрідний старт кар'єри, його можна назвати вікном, через яке директор з кастингу зможе вас побачити і запросити для проходження проб. Неможливо серйозно сприймати актора, у якого знімки зроблені на телефон або звідкись скопійовані.
Фотосесію для портфоліо потрібно проводити у відповідних умовах. Найрозумніше рішення - скористатися послугами фото і відеодизайнера, члена Національної спілки фотохудожників України. Людини, 5 років працює викладачем фотографії.Професійна обробка фотографій для портфоліо

Всі фотографії, зроблені для портфоліо, ретельно відбираються, піддаються корекції. При необхідності можна замовити ретуш.
Вартість зйомки портфоліо залежить від того, в яких умовах вона проходить - в студії, на виїзді, чи потрібен реквізит, послуги стиліста візажиста.
Першокласно проведена фотосесія здатна кардинально змінити життя. Витрати на її проведення повністю себе виправдовують. Якщо ви думаєте, що ціна портфоліо захмарна, ми розвіємо ваше упередження. Всі тарифи вказані на сайті і доступні для ознайомлення.

Іміджева зйомка для корпоративних календарів і інші види фотосесій

Однією з найбільш затребуваних послуг фотостудії є іміджева зйомка для корпоративних календарів. Зберіть всіх співробітників разом, щоб сфотографуватися.
Корпоративний календар приносить практичну користь, наочно показує згуртованість людей, які трудяться в одній фірмі.
Ми також проводимо індивідуальні фотосесії. Чи можемо в найкоротші терміни організувати виїзну зйомку. Надати одяг, реквізит.
Якщо потрібна афіша для артистів - це теж до нас. Професіонали зможуть зробити її барвистою, такою, щоб вона привертала увагу глядачів. Виступ артистів неодмінно пройде з аншлагом.

Послугами професійного фотографа варто скористатися і в тому випадку, якщо потрібно модельне портфоліо снепшот. У модельному бізнесі панує висока конкуренція. Кожна дівчина, яка бажає зробити кар'єру в цій області, прагне виставити себе в кращому світлі. Малоймовірно, що її запросять на показ без хорошого портфоліо. Це особливо важливо для моделей, яких цікавить зйомка для глянцевих журналів. Портфоліо дозволить зрозуміти керівництву модельного агентства, наскільки добре ви вмієте працювати перед камерою, «любить» вона вас.

А ще ми влаштовуємо фотосесії для косплей. Для створення косплей зображень крім майстерності фотографа потрібні ще й знання фахівців у сфері костюмів, зачісок, макіяжу.
Головний посил таких фотографій полягає в тому, щоб продемонструвати публіці характер і поведінку героїв з популярних ігор і фільмів.
Якщо вас цікавлять ілюстрації для квест кімнат, ми і тут зуміємо допомогти.
Нами проводяться постановочні костюмовані фотосесії. Хочете перенестися в іншу епоху і вразити оточуючих розкішними вбраннями? - професіонали допоможуть у здійсненні цієї задумки.

Професійні знімки значно відрізняються за якістю від аматорських. Головна перевага таких фотографій - висока чіткість, відмінна передача кольору.
Звернувшись до фахівця, навченому мистецтву фотографії, прекрасно розуміє, що таке освітлення, як важлива передача емоцій, ви точно залишитеся у виграші.
З вами буде працювати людина, не просто клацали затвором камери, а справжній професіонал своєї справи. Ви отримаєте якісне портфоліо, яке дозволить вам продемонструвати оточуючим власну індивідуальність і творчі здібності.