Професійний фотограф і відеооператор Київ

Помірні ціни, професійне фото / відео та освітлювальне обладнання, висока якість і багаторічний досвід роботи, підтверджена кваліфікація, участь в міжнародних фотовиставках і кінофестивалях, широкий асортимент фото і відео послуг - все це давно служить нашим постійним клієнтам і тим, хто тільки починає з нами співпрацювати.

Репортажна фото і відеозйомка заходів, презентаційні відеоролики, бізнес портрет, архітектурна та інтер'єрна зйомка, фотозйомка меню для ресторану (фуд фотограф), fashion фотозйомка каталогів одягу, промислове фото, 3d панорами і віртуальні тури, ліричні "Love story", сімейна фотозйомка, фотосесії в студії і на пленері.

фотограф київ, відеозйомка київ

Олександр Шимбаровський
Олександр Шимбаровський
067 754-27-55
099 0-222-900

shimbarovsky@gmail.com

Магістр фотовідеодизайна
Член Національної спілки фотохудожників України з 2009 року
5 років досвіду роботи викладачем фотографії
більше 10-ти років участі в художніх виставках і арт-проектах в Україні, Голландії, Франції, Німеччини, Швеції, США

Фото і відеозйомка: повний спектр послуг для бізнесу і приватних осіб

Цінні миті нашого життя неповторні. Дитячі дні народження, хрестини, ювілеї, корпоративні свята, концерти і багато інших заходів трапляються нечасто. Тому щоб надовго зберегти їх в пам'яті, замовляйте послуги перевіреного фотографа та відеооператора. Тоді все вийде ідеально з першого разу. Ми будемо раді розділити з вами важливі моменти вашого життя і відобразити їх на довгу пам'ять.

У нас ви можете замовити комплексні послуги фото- і відеозйомки, а саме:

  • Фото і відеозйомка заходів - конференцій, семінарів, тренінгів, корпоративних подій. Такі фото- і відеоматеріали в подальшому можна використовувати для реклами, навчання, додавати на сайти, в соціальні мережі, на канали.
  • Зйомка відеороликів в Києві і за його межами для просування вашого бізнесу. Вже давно вчені довели, що 90% інформації надходить в наш мозок через візуальні образи. Тільки вдумайтеся, скільки клієнтів ви втрачаєте, якщо на вашому сайті або у вашій рекламі крутиться ролик поганої якості. Адже люди запам'ятовують і позитивну, і негативну інформацію. Подбайте про те, щоб ваша компанія була представлена ​​в вигідному для вас світлі - замовляйте відеоролики у професіоналів.
  • Предметна фотозйомка. Ця послуга стане в нагоді власникам інтернет-магазинах і суттєво підвищить їх прибуток. Зараз всі категорії товаром продаються онлайн, тому і конкуренція колосальна. Щоб виділитися на тлі конкурентів, використовуйте найпотужніший інструмент - візуал. Товари можуть бути ідентичними, а ось їх презентація - різною. Ми давно працюємо в цьому напрямку і знаємо, як представити вашу продукцію максимально круто.
  • Відеозйомка корпоративів. Проведення корпоративних свят - важлива частина життя компанії, яка зміцнює відносини в колективі і позитивно впливає на імідж. А щоб спогади про таких заходах зберігалися як можна довше, не забудьте запросити на них професійного оператора.
  • І це лише мала частина наших послуг. З докладним переліком всіх послуг ви можете ознайомитися на сайті. Якщо ж потрібної вам послуги ви в списку не знайшли, напишіть нам особисто, обов'язково що-небудь придумаємо.


Відеозйомка та фотозйомка від професіоналів

Ми давно працюємо в цій ніші і зі знанням справи виконуємо кожне замовлення. Фото і відео зйомка проводиться з використанням професійного устаткування, яке гарантує бездоганний результат. Крім того, фото-відео зйомка можлива при будь-якому освітленні і в будь-який час доби завдяки використанню потужної освітлювальної техніки.
Ви можете замовити фотосесію і зйомку відео в Києві або за його межами. Зверніть увагу, що при виїзді фотографа і оператора за межі міста витрати оплачуються окремо. Більш докладно про нас ви можете почитати на відповідних сторінках сайту. Приклади фотографій і відеороликів опубліковані нижче. Переходьте в цікавлять вас категорії - і ви самі переконаєтеся, що ми працюємо виключно на якість.
Якщо вам потрібен перевірений фотограф в Києві чи професійний відеооператор, звертайтеся за вказаними номерами телефонів або за адресою електронної пошти.

П'ять причин співпрацювати саме з нами

Ми надаємо повний спектр фото- та відеопослуг, працюємо з різними форматами заходів, а також робимо обробку відзнятого матеріалу за запитом клієнта.
Величезний досвід роботи. І це не тільки довгі роки практики, але ще і досвід співпраці з відомими компаніями в Україні та за її межами. Серед наших клієнтів посольства, заводи, клініки, українські та зарубіжні виставки, ресторани, готелі. Ми знаємо специфіку цих сфер, тому результат завжди радує замовника. Наші роботи неодноразово брали участь у міжнародних арт-проектах в Мюнхені, Гаазі, в Амстердамі, в Ніцці, що ще раз підкреслює кваліфікацію.
Потужне обладнання. Зрозуміло, одного лише майстерності мало для отримання якісного фото- і відеоматеріалу. Потрібно ще й відповідне обладнання. Ми робіт лише за професійною апаратурою - це потужні фотоапарати, освітлення, виїзна фотостудія, кращі в своєму роді відеокамери Panasonic GH4 і GH5. Це запорука того, що зйомка пройде максимально швидко і принесе потрібний результат.
Доступна вартість. Ми давно працюємо на ринку фото- і відеопослуг, тому добре розбираємося в цінах і можемо гарантувати, що вартість наших послуг - виправдана, доступна і середня по ринку. Якщо ви, як і багато наших клієнтів, шукаєте оптимальне співвідношення ціни і якості, тоді ми до ваших послуг.
Індивідуальний підхід. І це не просто красиве словосполучення. Ми в нього закладаємо глибокий сенс і філософію співпраці з клієнтами. Коли до нас звертаються замовники з обмеженим бюджетом або з нестандартними запитами, ми завжди йдемо назустріч і спільно знаходимо рішення. Наприклад, щоб зменшити вартість, можна з переліку послуг прибрати частину пунктів, які впливають на підсумкову суму.

Фото відеозйомка: вартість роботи

Орієнтовна вартість на фото та відео послуги вказана на нашому сайті. Більш детальну інформацію ви можете отримати, написавши нам особисто.
У нас ви можете замовити фото, відео, а також додаткові послуги - ретуш, монтаж та інші. Співпрацюючи з нами, ви отримуєте гарантовано високий результат, який в рази перевершує очікування клієнтів. Ми довгі роки працювали на репутацію, здобули велику базу вдячних замовників, а тепер з кожним новим проектів підтверджуємо свої численні відгуки.
Звертайтеся! Ми відкриті для нових знайомств і нових цікавих проектів.