Професійний фотограф в Києві

фотограф київ

Я - професійний фотограф, Київ - моє рідне місто, в якому я народився, живу і працюю. За роки роботи фотографом я вибрав для себе кілька напрямків в галузі фотографії, з якими і хочу Вас ознайомити.

Олександр Шимбаровський
Олександр Шимбаровський
067 754-27-55
099 0-222-900

shimbarovsky@gmail.com

Магістр фотовідеодизайна
Член Національної спілки фотохудожників України з 2009 року
5 років досвіду роботи викладачем фотографії
більше 10-ти років участі в художніх виставках і арт-проектах в Україні, Голландії, Франції, Німеччини, Швеції, США

Професійний фотограф Київ, фотограф київ, фотограф в Києві - ці, та інші ключові запити в пошукових системах не розкривають всіх тематик фотозйомки, які я пропоную Вашій увазі. Я люблю свою роботу, кожна фотозйомка не схожа одна на іншу. І так само, мені дуже подобається працювати і спілкуватися з людьми! Допомагати розкрити їх характер в постановчій зйомці, "ловити" в репортажах невимушені портрети. Працювати з архітектурними об'єктами, розкривати в фотографіях якось по-своєму інтер'єрні композиції. А індустріальна фотозйомка - завжди повна сюрпризів: електрозварювання, розпечений базальт, що ллється, випаровування на хімвиробництві, висота ... Зйомка в подібних умовах вимагає від фотографа чималого досвіду та професіоналізму.


І, звичайно ж, часто можна почути запитання про лімітований бюджет;)
У розділі "Ціни" вказані орієнтовні ціни на послуги, що замовляють частіше за все, обсяг і час роботи, її складність. За взаємним бажанням завжди можна вирішити усі питання. Є два шляхи: виходячи із завдань, або з бюджету. Замовляючи фотографа на захід обміркуйте, чи настільки для Вас важливо знімати все, від приготувань до прибирання? Чи варто платити за фотографії, які ніколи не будуть використовуватися? Хочете заощадити - можна обмежити час зйомки фотографа, і зробити акцент на найважливішому для Вас!