Подарунковий сертифікат на фотосесію

Подарунковий сертифікат київ

 • Подарунковий сертифікат на фотосесію в студії
 • Подарунковий сертифікат на сімейну фотосесію
 • Сертифікат на фото / відео зйомку дня народження
 • Подарунковий сертифікат на фото / відео зйомку хрестин

Багато хто мріє про професійну фотосесії. І це не тільки моделі - багато дівчат хочуть відчути себе в центрі уваги, та й не тільки дівчата, а й хлопці. Якісна професійна фотозйомка - це спілкування і робота з майстром своєї справи, яка подарує незабутні враження. Однак послуги професійного фотографа стоять певних грошей і займають певний час. Багато людей хочуть отримати якісні фотографії себе коханого, але мовчать або занадто тонко натякають про це близьким. Інші генерують відмінні ідеї для фотосесій, але не можуть реалізувати їх самостійно.

Олександр Шимбаровський
Олександр Шимбаровський
067 754-27-55
099 0-222-900

shimbarovsky@gmail.com

Магістр фотовідеодизайна
Член Національної спілки фотохудожників України з 2009 року
5 років досвіду роботи викладачем фотографії
більше 10-ти років участі в художніх виставках і арт-проектах в Україні, Голландії, Франції, Німеччини, Швеції, США
1 година студійної фотозйомки
(Оренда фотостудії оплачується окремо)
 • Мінімальне замовлення від 2-х годин
 • Всі оброблені фотографії
  (Корекція кольору, експозиція, кроп)
 • ретуш замовляється окремо
2000 грн / година

Связаться
Виїзна фотозйомка
+3000 грн - оренда виїзної фотостудії в день
 • мінімальне замовлення від 2-х годин
 • файлообмінник
 • Всі оброблені фотографії
  (Корекція кольору, експозиція, кроп)
 • ретуш замовляється окремо
2000 грн / годину

Связаться

Подарунковий сертифікат на фотосесію в студії

Ми придумали спосіб допомогти Вашим друзям або близьким розкрити свій потенціал повністю, і цей спосіб називається - фотосесія в подарунок! Київ - дуже гарне місто, в якому безліч прекрасних місць, де можна провести професійну і ефектну фото або відеозйомку. Фотосесія в подарунок, сертифікат на яку можна придбати у нас, може стати нагородою кращим співробітникам або приємним сюрпризом коханим. Подарунковий сертифікат на фотосесію або відеозйомку може також стати оригінальним подарунком на будь-яке свято, бо подарунковий сертифікат на фотосесію або відеозйомку гарантовано принесе радість і створить атмосферу свята. Фотосесія в подарунок стане відмінним подарунком на весілля, ювілей або день народження.

На річницю весілля або знайомства, батькам або дітям - на будь-яке свято відмінний вибір - фотосесія в подарунок. Сертифікат Ви можете вибрати самі, сума подарунка може варіюватися, і Ви можете вибрати, які послуги будуть в нього включені.Сертифікат на фотосесію

Наші оператори і фотографи відмінно підготовлені, і працюють практично в будь-яких умовах. Ми створюємо відмінні фотографії, як при студійній зйомці, так і при зйомці репортажу. Також Ви можете замовити подарунковий сертифікат на фотосесію або відеозйомку на будь-яку урочисту або важливу подію у житті.

Купуючи подарунковий сертифікат, Ви не просто купуєте подарунок. Ви здійснюєте мрію одержувача. Тобто, отримавши подарунковий сертифікат замість чергового подарунка, Ви отримаєте незабутні враження, і, як результат, фотографії, які залишаться з Вами назавжди.

Подаруйте чудовий настрій своїм близьким друзям, родичам або колегам! І не забувайте, що професійна фотосесія в подарунок - це не тільки чудовий подарунок, але і високоякісні фотографії!