Фотосесія в студії Київ

 • Фотосесія в студії Київ,
 • Модельне, акторське портфоліо,
 • Фотозйомка для каталогів одягу,
 • Індивідуальні фотосесії,
 • Виїзна фотостудія

Студійна фотосесія Київ, фотосесії в студії Києва

Чим студійна фотосесія відрізняється від інших видів фотозйомки? Саме в фотостудії можливо абстрагуватися від усіх відволікаючих чинників: навколишнього повсякденного шуму,
сторонніх поглядів, що бентежать, перехожих, що випадково потрапляють в кадр, настирливих сторонніх людей, непередбачуваної погоди ...
Та хіба мало що ще може перешкодити зосередитися на творчому процесі створення образів у фотосесії?
У фотостудії справи йдуть кардинально інакше! Спеціально обладнане робоче місце для стиліста-візажиста, повний контроль над освітленням, абстрактні або інтер'єрні фони, необхідна продумана атрибутика - нічого зайвого!
І, звичайно ж, комфортна обстановка завжди сприятливо позначається на настрої моделі, і лише тоді, коли людина відчуває себе "у своїй тарілці", фотографії виходять абсолютно природними.

Олександр Шимбаровський
Олександр Шимбаровський
067 754-27-55
099 0-222-900

shimbarovsky@gmail.com

Магістр фотовідеодизайна
Член Національної спілки фотохудожників України з 2009 року
5 років досвіду роботи викладачем фотографії
більше 10-ти років участі в художніх виставках і арт-проектах в Україні, Голландії, Франції, Німеччини, Швеції, США
Вартість студійної фотосесії:
1 година студійної фотозйомки
(Оренда фотостудії оплачується окремо)
 • Мінімальне замовлення від 2-х годин
 • Всі оброблені фотографії
  (Корекція кольору, експозиція, кроп)
 • ретуш замовляється окремо
2000 грн / година

Связаться
Виїзна фотозйомка
+3000 грн - оренда виїзної фотостудії в день
 • мінімальне замовлення від 2-х годин
 • файлообмінник
 • Всі оброблені фотографії
  (Корекція кольору, експозиція, кроп)
 • ретуш замовляється окремо
2000 грн / годину

Связаться

Студійна фотосесія Київ

Фотографії так чи інакше присутні в житті кожної людини. Їх розміщують у соціальних мережах і блогах, використовують в рекламних цілях, роздруковують і зберігають в альбомах. Зробити фото сьогодні може будь-хто, нестачі у відповідній техніці немає. Але для тих, хто хоче отримати по-справжньому якісні іміджеві знімки кращим рішенням стане фотосесія в студії Київ.

Студійні фото помітно відрізняються від звичайних аматорських. Їх створення - це результат роботи цілої групи професіоналів, від декоратора, оформляє обстановку, до фотографа. Фотосесія в Києві в студії дає безліч переваг:

Ідеальний підбір світла - з одного боку, студійне освітлення не залежить від погоди, як це буває під час зйомки на природі. З іншого - для правильної установки устаткування потрібні спеціальні знання і навички, якими повною мірою володіє фотограф. Якісне світло дає можливість приховати недоліки фігури, підкреслити найвигідніші сторони зовнішності, створити красиві і незвичайні фотографії;
Відсутність проблем з погодою - в студії не піде дощ і не зірве зйомку, а пориви вітру не будуть псувати зачіску;
Комфорт - в будь-який момент можна скористатися санвузлом, подивитися на себе в дзеркало, виправити щось у своїй зовнішності;
Різноманітність - студія фотосесії Київ готова запропонувати кілька варіантів інтер'єру на вибір, залежно від сюжету зйомки і переваг замовника;
Спокій - значно простіше позувати без сторонніх очей і потрапляють в кадр перехожих.


У студії можна змінити кілька образів за одну зйомку, адже там завжди є, де переодягнутися і залишити свої речі. Фотографу не доводиться відволікатися на пошук відповідного фону, тому він може повністю зосередитися на створенні оригінальних і нетривіальних кадрів, розставити акценти таким чином, щоб фото вийшли стильними і якісними.

Фотосесія Київ студія - це реальна можливість знайти кращі ракурси, розкрити свою індивідуальність, отримати фотографії, які з гордістю можна буде демонструвати знайомим і друзям або розмістити в мережі. Ми зробимо все можливе, щоб Ваша фотосесія в Києві залишила тільки приємні спогади та чудові фото.Види студійних фотосесій

Студійні фотосесії дають можливість реалізувати свої фантазії, вибрати відповідний інтер'єр, аксесуари, продумати найдрібніші нюанси. Краще заздалегідь визначитися з тематикою фотозйомки і обговорити її нюанси з фотографом, щоб готові знімки виправдали ваші очікування.

Фотосесія студійна відрізняється від вуличної більш комфортною обстановкою і незалежністю від погодних явищ. Це дає широкі можливості для вибору одягу і аксесуарів, які проблематично використовувати, наприклад, під дощем або в холоди.

Професійна студійна фотозйомка


Студійна фотосесія найчастіше - портретна. Це одна з найскладніших видів зйомки, тому варто заздалегідь відрепетирувати міміку, пози, підібрати кілька варіантів одягу. Професійний фотограф допоможе порадою і зробить кадри, що підкреслюють індивідуальність і кращі риси зовнішності.

Цікаво і незвично виглядають фото, зроблені в певному стилі:

Гламур - з яскравим макіяжем, розкішної укладанням, шикарними нарядами і відповідним інтер'єром;
Етно - відображення культури будь-якої народності, наприклад, фото в японському стилі або в образі індіанки, східної красуні або африканки;
Фентезі - фантазійна зйомка з безліччю незвичайних аксесуарів в стилі того чи іншого персонажа;
Лофт - фото, зроблені в обстановці даної стилістиці і підходящої одязі.


Підготовка до фотосесії

Професійна студійна фотозйомка - це дуже відповідальний захід, що вимагає певної підготовки. Результат залежить не тільки від майстерності фотографа і якості обладнання, а й від настрою моделей.

Як підготуватися до студійної фотосесії?

Перше правило перед фотосесією - добре відпочити і виспатися. Варто враховувати, що створення якісних знімків вимагає певних зусиль. Проте, під час зйомки потрібно розслабитися і постаратися вести себе максимально природно. У цьому допоможе наш фотограф, адже у нього є досвід роботи з різними людьми.

Фотозйомка студійна може дати бажаний результат тільки за умови, що ви чітко розумієте, чого хочете. Про свої очікування потрібно заздалегідь розповісти фотографу, можна показати приклади вподобаних фото з мережі.

Вибір одягу багато в чому визначається стилем фотосесії, але є і загальні рекомендації:

Якщо фотографуються кілька людей, їх гардероб повинен поєднуватися;
Великих принтів, написів на речах краще уникати, оскільки вони відволікають увагу від особи;
На фото краще виглядає однотонна, а не строкатий одяг, а від дрібного візерунка може і зовсім рябіти в очах;
Біле плюс чорне - сильний контраст, від таких поєднань краще відмовитися;
Обов'язково потрібно попрасувати одяг;
Всі речі повинні добре сидіти на фігурі, підкреслюючи її плюси і приховуючи недоліки.


Бажано взяти з собою на зйомку кілька комплектів одягу, не забуваючи при цьому про відповідне взуття. Але при бажанні можна фотографуватися і босоніж, якщо це відповідає обраному стилю.

Як проходять студійні фотосесії?


Щоб студійна фотозйомка виявилася вдалою і принесла задоволення, між фотографом і клієнтами має бути доброзичливою і довірливе ставлення. Наші співробітники приділяють цьому питанню особливу увагу, тому на майданчику ніхто не відчуває дискомфорту.

Загальна концепція зйомки і її деталі теж узгоджуються заздалегідь, проговорюються сюжети, особливості способу, антураж і аксесуари. Весь процес ми намагаємося організувати таким чином, щоб в студії панувала неформальна і дружня атмосфера, яка є запорукою гідного результату. Ми максимально швидко обробляємо фото з урахуванням побажань клієнта, а потім передаємо готові знімки, які практично завжди викликають тільки позитивні емоції.

Головне завдання фотографа-портретиста - відобразити на знімку характер людини або задуманий образ, допомогти моделі налаштуватися, зосередитися на завданні фотосесії, розворушити портретованого, розкрити всю його харизму.

При необхідності, освітлювальне обладнання можна привезти на будь-яку локацію.
І тут стане в нагоді виїзна фотостудія, з автономним живленням, яка допоможе створити будь-який світлотіньовий малюнок. Для різних завдань існують різні бюджети.
Ваше портфоліо, як Ви розумієте, залежить тільки від Вашої фантазії і побажань.

Фотосесія в Києві ціна, фотосесія Київ
Фотосесія в Києві ціна, фотосесії в Києві в студії, акторське портфоліо ціна.
Студійна фотосесія, фотосесія Київ ціни, фотосесії в Києві в студії
067-754-27-55