Створення промо роликів

створення промоційного ролика

Створення промороликів для просування бізнесу

Проморолик - це короткt презентаційне відео, яке знайомить цільову аудиторію з компанією, її окремими товарами, послугами. Найчастіше тривалість промороликів становить не більше 1 хвилини. Їх головна відмінність від відеореклами полягає в тому, що основне завдання ролика - це презентація.
Проморолики використовуються для таких цілей:
• Щоб викликати інтерес цільової аудиторії до послуг або до продукції
• Щоб познайомити з новинками або з заходом
• Зробити огляд програм лояльності
• Розповісти про модернізацію виробництва
Найчастіше це не прямий продаж або заклик до покупки, а лише один з етапів розігріву аудиторії. Але він дуже важливий, адже, як відомо, перше враження можна справити лише один раз.
Замовити створення промо відео ви можете у нашій компанії. Ми більше 15 років працюємо в цій сфері та знаємо як забезпечити вам першокласний результат.
Така відеозйомка вимагає певних знань, відповідального і уважного підходу, розуміння того, які деталі зможуть привернути увагу і підвищити довіру, а які можуть дати протилежний ефект. Відеопрезентація компанії має велику силу, тому щоб ролик позитивно відобразився на вашому іміджі, замовляйте його у професіонала. На відео презентацію вартість договірна, бо вона залежить від низки факторів. Але ви можете дізнатися остаточну ціну прямо зараз, зв'язавшись безпосередньо з відеооператором.

Олександр Шимбаровський
Олександр Шимбаровський
067 754-27-55
099 0-222-900

shimbarovsky@gmail.com

Магістр фотовідеодизайна
Член Національної спілки фотохудожників України з 2009 року
5 років досвіду роботи викладачем фотографії
більше 10-ти років участі в художніх виставках і арт-проектах в Україні, Голландії, Франції, Німеччини, Швеції, США

вартість відео презентації

Відеозйомка промо роликів
 • відеозйомка
 • монтаж
 • Титри, закадровий текст
 • інфографіка
За домовленістю

Связаться

промо ролики

Цінність відеоролика для бізнесу

Згідно з дослідженнями, рекламні ролики приваблюють значно більше клієнтів в бізнес і дають більше продажів, ніж звичайна реклама зі статичної картинкою. Ви зможете розмістити такий проморолик в будь-якому місці в залежності від ваших цілей і каналів комунікації з цільовою аудиторією - на сайті, в соціальних мережах, на YouTube-каналі, пустити в рекламу.
Відеозйомка роликів включає в себе такі послуги:

 • відеозйомка
 • монтаж
 • Титри
 • закадровий голос
 • інфографіка

Ви можете замовити повний комплекс цих послуг або ж тільки частину з них, якщо ваш бюджет обмежений.замовити відео презентацію недорого

Створення промо ролика відбувається в кілька етапів:

1. Заповнення брифу або обговорення деталей по телефону. Щоб отримати максимальну користь від такої послуги, дуже бажано пояснити оператору свої цілі та очікування. Що ви хочете висвітлити в ролику, які переваги вашої компанії, якій аудиторії буде показуватися відео. Відповіді на ці та інші питання допоможуть створити не просто ролик, а потужний маркетинговий інструмент.
2. Обговорення сценарію. У яких локаціях буде проходити зйомка, скільки часу має тривати відео, які фрагменти потрібно в нього включити, хто із співробітників буде брати участь у зйомці.
3. Сам знімальний процес.
4. І подальша обробка відео.


Відеопрезентація: навіщо вона потрібна

Відеозйомка презентацій потрібна для того, щоб в подальшому використовувати цей матеріал для навчання, для публікації на сайті, в соціальних мережах, на YouTube-каналі. Співробітники нашої компанії добре знайомі з особливостями зйомки презентацій, що гарантує високу якість відеоматеріалу.
Зйомка відео презентації буде залучати не тільки цільову аудиторію, а й партнерів, а також нових інвесторів.
Щоб дізнатися докладніше про відео презентації, ціни на цю послугу і найближчі вільні дати, звертайтеся за номерами телефонів, які вказані на цій сторінці.

Переваги співпраці з нами
 • Колосальний досвід в створенні промороликів для різних компаній - клінік, виставок, музеїв, кондитерських і інших сфер бізнесу.
 • Професійне обладнання. Для отримання гарного результату недостатньо тільки знань і досвіду, необхідна ще і відповідна техніка. І вона є у нас в розпорядженні. Це кілька сучасних камер, об'єктиви, накамерне світло, штативи, мікрофони. Все це ми привозимо з собою на місце зйомки і робимо для вас класні відео.
 • Можливість оплатити роботу за безготівковим розрахунком згідно з угодою з наданням всієї необхідної документації.
 • Уміння працювати навіть в нестандартних умовах, наприклад, при недостатньому освітленні, в багатолюдних або в галасливих місцях.
 • Наша студія є однією з кращих у своїй галузі в Києві та в Київській області. І це не наша суб'єктивна думка, а думка сотень клієнтів, серед яких - великі компанії і відомі в Україні бренди.
 • Доступна вартість. Подивившись приклади робіт, ви самі переконаєтеся, що їх якість - на висоті. При цьому ціни на послуги обґрунтовані, ми не завищуємо їх, спираючись на багаторічний досвід, нагороди і знання. Співпрацюючи з нами, ви отримуєте матеріали європейської якості, а ціни на них - українські. І ви платите виключно за кінцевий результат, який в подальшому підвищить успішність вашої компанії, кількість клієнтів і впізнаваність бренду.

Замовити відео презентацію або проморолик ми можете прямо зараз, подзвонивши за вказаними на сайті номерами телефонів. Після обговорення деталей ми зможемо знайти з вами спільне рішення, яке всіх влаштує.

Вартість відео презентації

Якщо ви хочете створити відео презентацію, ціну на цю послугу уточнюйте за телефонами, вказаними на сайті. Це досить складний процес, тому на вартість впливає багато обставин. Зателефонуйте відеооператору, і він надасть вам остаточну ціну після уточнення усіх деталей.
Зверніть увагу, що для бронювання дати необхідно сплатити 50% від загальної вартості. Це гарантія для обох сторін, що зйомка відбудеться і потрібний результат буде досягнутий.
Давайте всьому світу розповімо про вашу бомбезну компанію, якісні товари і послуги. Це одноразове вкладення, яке довгий час буде працювати на імідж вашого бізнесу, буде розвивати його і примножувати прибуток.

Створення промо роликів, вартість відео презентації
Створення промо роликів, відео презентація ціна,
вартість відео презентації, зйомка відео презентації.
+ 38-097-276-06-26