Фотограф Київ ціни

Професійний фотограф Київ ціни пропонує доступні, в кожному розділі вказана орієнтовна вартість на фотопослуги в Києві. З огляду на індивідуальні побажання замовника і ліміт бюджету, можна сформувати найбільш підходящу пропозицію за обсягом і часу фотозйомки, відмовитися від зайвих витрат і сконцентруватися на найважливіших завданнях або події.

Олександр Шимбаровський
Олександр Шимбаровський
067 754-27-55
099 0-222-900

shimbarovsky@gmail.com

Магістр фотовідеодизайна
Член Національної спілки фотохудожників України з 2009 року
5 років досвіду роботи викладачем фотографії
більше 10-ти років участі в художніх виставках і арт-проектах в Україні, Голландії, Франції, Німеччини, Швеції, США

Фотограф в Києві: скільки коштують послуги професіонала

Фотограф в Києві: який критерій один з найважливіших при виборі фотографа? Звичайно ж, якість його роботи. Але не менш значуща в цьому випадку ціна його послуг. Наприклад, якщо ви шукайте такого фахівця в Києві, вартість може суттєво відрізнятися - від декількох сотень до декількох тисяч. Складно визначитися, чи не так?
Привіт, я професійний фотограф, і прайс формую за принципом співвідношення ціни і якості. Якщо це саме те, що ви шукаєте, тоді ми точно спрацюється. Висококласне якість роботи, індивідуальний підхід і розумна вартість послуг - ось що я пропоную своїм клієнтам.
У цій ніші я працюю понад 15 років, є магістром фото- і відеодизайну, викладачем фотографії та членом Національної спілки фотохудожників. Тому я відмінно орієнтуюся в ринку і знаю розцінки інших фотографів. І з повною упевненістю можу сказати, що вартість моїх послуг не завищена. Замовляючи фотосесію у мене, ви оплачуєте тільки результат, а не численні регалії. А щоб ви отримали крутий результат, в кожну фотосесію я вкладаю довгі роки свого досвіду, всі свої знання і професіоналізм. Тому якщо хочете отримати гарні знімки з першого разу, я відкритий до ваших пропозицій.
Прайс фотографа ви можете дізнатися або на сторінках цього сайту, або звернувшись за вказаними тут контактам. Разом ми обговоримо завдання, ваші побажання, обсяг роботи, а також інші важливі деталі - і я назву точну вартість.

Вам скаже кожен фотограф: ціна послуг залежить від безлічі факторів:

• Локація
• Тривалість зйомки
•    Дата проведення
• Додаткові послуги (наприклад, ретуш)
• Терміновість і т.д.

Тому складно без обговорення деталей сказати вартість з точністю до гривні. У будь-якому випадку, я завжди на вашому боці, а це значить, що при плануванні роботи враховується ваш ліміт бюджету. Виходячи з цього, ми зможемо підібрати оптимальну пропозицію, скорегувати обсяг і тривалість фотозйомки, переглянути витрати - і в підсумку отримати приголомшливий результат.
Якщо вам потрібен дійсно професійний фотограф в Києві, звертайтеся! Я радий новим знайомствам, радий працювати над новими цікавими проектами і за допомогою фотографій допомагати своїм клієнтам в досягненні цілей.Фотограф в Києві: ціни на послуги для бізнесу

Професійна фотозйомка для бізнесу - це не просто запам'ятовування картинок. Це потужний маркетинговий інструмент, який дозволяє гідно презентувати себе і виділитися на тлі конкурентів. В такому випадку це не трата грошей, а інвестиція, яка примножить дохід.
Якщо ви зараз ведете бізнес, тоді для його просування вам точно потрібні якісні фотографії. Причому вони необхідні для будь-якої сфери, будь то інтернет-магазин товарів або ж салон краси. Красиві зображення, які вигідно підкреслюють переваги вашої компанії, приведуть ще більше клієнтів, а значить і збільшать прибуток. Для досягнення такого результату вам потрібна професійна фотозйомка. Ціна на неї вказана на сайті, вибирайте потрібну послугу, переходите до відповідного розділу - і ви дізнаєтеся приблизну вартість.
Наприклад, якщо вас цікавить предметна фотозйомка товарів для інтернет-магазину, то вартість становить 1000 грн за годину. Така ж вартість зйомки процесу приготування страв на ресторанній кухні. А якщо потрібно сфотографувати страви для меню ресторану, на послуги фотографа ціна становить 3000 грн за 2 години роботи. Як бачите, все чітко прозоро.
Інвестуючи гроші в професійні фотографії для бізнесу, ви зможете в рази підвищити прибуток. Адже візуал привертає увагу, а якісний візуал - утримує його.
На сайті представлені приблизні ціни на кожну з моїх послуг, щоб ви могли зорієнтуватися по бюджету. Для того, щоб дізнатися точну суму, зв'яжіться зі мною особисто по телефону або по електронній пошті.

Замовити фотопослуги в Києві для сімейної фотосесії

Я працюю не тільки для бізнесу. У мене ви можете замовити і особисті фотосесії, наприклад:

Фотозйомка сімейних свят - день народження, хрестини, ювілей або інше пам'ятна подія. Це можливість зберегти цінні миті на довгі роки. Вартість такої послуги - 1000 грн за годину роботи.
Сімейна фотосесія. Її можливо провести в студії або на вашій локації, наприклад, будинки, в парку, на березі річки або в іншому мальовничому місці.
До речі, якщо захочете зробити красиві фотографії в домашній обстановці, можете не турбуватися, що в квартирі недостатньо освітлення. У таких випадках я беру з собою свою виїзну фотостудію - і кожне приміщення стає придатним для зйомки. Потужне професійне висвітлення будь-яку локацію перетворює в фотостудію.
Ще один варіант - це студійна фотосесія, в такому випадку додатково оплачується оренда фотостудії, але за цю вартість ви отримуєте кілька красивих локацій і реквізитів. Ціни на фотопослуги при проведенні сімейної фотосесії - 1000 грн за годину моєї роботи і 2000 грн - вартість оренди виїзний фотостудії, якщо в ній є необхідність.
Детальну інформацію по кожній з цих послуг (наповнення, мінімальне замовлення, обробка, спосіб передачі фотоматеріалу замовнику, знижки і т.д.) ви можете дізнатися на відповідній сторінці сайту. Також можете зв'язатися зі мною особисто - і ми обговоримо остаточну вартість робіт в залежності від ваших фінансових можливостей і побажань. Приклади моїх робіт вказані на сайті. Ознайомтеся з ними - і ви переконаєтеся, що ціни на фотозйомку повністю виправдані.
Співпрацюючи зі мною, можете бути впевнені, що на послуги фотографа в Києві ціна буде доступною і виправданою. Я працюю на якість, прикладаю максимум зусиль, знань і майстерності, щоб результат перевершив ваші очікування.

фотопослуги Київ

Якщо Ви не знайшли відповідних тематик фотозйомки або пропозицій, Ви можете зателефонувати зі мною і обговорити Ваші унікальні завдання і побажання, можливо я зможу бути Вам корисним. Не всі фотографії, які я зробив, представлені на цьому сайті: деякі фотосесії, з тих чи інших причин, замовники заборонили публікувати, зберігати, демонструвати або обговорювати. Я поважаю їхнє право на конфіденційність.
Можливо, і у Вас подібна ситуація. Всі питання обговорюються.
Але є і принципові виключення: я не беруся за компрометуючі фотозйомки, приховану зйомку, репортаж з "гарячих точок", революцій і воєн. Я не "папарацці"! ;)

Фотограф Київ ціна недорого