Ціни на відеозйомку Київ

Ціни на відеозйомку в Києві пропонуються доступні! Якщо ви хочете зняти на відео важливі моменти свого життя, переконайтеся, що довіряєте таку роботу професіоналу. Більшість подій не можна перезняти, тому потрібно робити всі добре з першого разу.
Ми працюємо з кращими в своєму роді камерами Panasonic GH4 і GH5, які дозволяють вести відеозйомку з розширенням кадру 3840 х 2160 пікселів, що в чотири рази перевищує поширений сьогодні стандарт HDV.
Відео в такій високій якості буде актуально і через 10 років, адже зараз істотно обганяє популярні формати. Тільки уявіть: пройде десяток років, ваші дорослі діти заходять переглянути відео з сімейного архіву, включать його на великому екрані - і якість картинки буде бездоганним. Тому що відео зроблено в Ultra HD. Щоб все це стало реальністю, досить замовити у нас відеозйомку в Києві в 4D.

Ми надаємо такі відео послуги:

 • Відеозйомка промороликів. Ціна роботи відеооператора в цьому випадку обговорюється індивідуально, так як в цю послугу входимо сама зйомка, її монтаж, титри, закадровий голос, а також інфографіка.
 • Відеозйомка презентацій, семінарів, конференцій, тренінгів та інших подібних заходів. На таку відеозйомку ціни залежать від кількості замовлених годин. При роботі до 3-х годин вартість становить 3000 грн, а якщо замовляєте послуги відеооператора до 6-ї години, це обійдеться в 5000 грн.
 • Відеозйомка для каталогів товарів, запис презентації товарів
 • Зйомка концертів та інших урочистих заходів
 • Сімейна відеозйомка. Ціна становить 1000 грн за 1 годину роботи. Таку послугу можна замовити з нагоди хрестин, дня народження, ювілею або іншої важливої ​​дати. Ролик в високій якості, на якій зафіксовані близькі вам люди, збереже цінні миті і подарує море емоцій під час перегляду через багато років. Не позбавляйте себе такої радості, замовляйте послуги відеооператора в Києві.
 • Відеозйомка дитячого дня народження. Це особливий вид зйомки, адже діти так швидко ростуть, і хочеться зберегти на довгі роки їх безтурботний сміх, щиру радість і такі важливі моменти. Уявіть, як цікаво буде дитині переглянути свої відео через 5 або 10 років, побачити, як він задуває свічку на своєму першому торті. А для батьків це ще більше задоволення.

Замовляючи відеозйомку в Києві на нашому сайті, ви отримуєте бездоганну якість виконання роботи, а ціна при цьому доступна і виправдана.

Олександр Шимбаровський
Олександр Шимбаровський
067 754-27-55
099 0-222-900

shimbarovsky@gmail.com

Магістр фотовідеодизайна
Член Національної спілки фотохудожників України з 2009 року
5 років досвіду роботи викладачем фотографії
більше 10-ти років участі в художніх виставках і арт-проектах в Україні, Голландії, Франції, Німеччини, Швеції, США
Репортажна відеозйомка заходів
При роботі за межами Києва - дорога оплачується додатково.
 • Flash card / файлообмінник
 • монтаж відео від 3000 грн
 • Мінімальне замовлення - 2 години
1500 грн / годину

Связаться
відеомонтаж
Терміновість оплачується додатково.
 • Вартість монтажу залежить від обсягу відеоматеріалу і складності роботи;
 • Перед початком монтажу прописується і затверджується ТЗ / сценарний план;
 • Додаткові побажання та редагування оплачуються окремо;
 • Фінальний ролик передається на Flash card / файлообмінник
За домовленістю

Связаться

Ціни на відеозйомку в Києві залежать перш за все від часу роботи оператора, що безпосередньо впливає на обсяг обробки матеріалу. При особистій зустрічі або по телефону ми можемо обговорити всі Ваші індивідуальні побажання і прийти до оптимального рішення по оплаті послуг. Наприклад, при обмеженому бюджеті ви можете замовити тільки зйомку, без монтажу, тим самим заощадити значну частину своїх коштів.
Будь ласка, виберіть цікаву для Вас тематику.Відеооператор в Києві: умови співпраці

Відзнятий матеріал клієнти отримують або на Flash card, або через файлообмінник. Цей момент ми обговоримо з вами індивідуально.
Зверніть увагу, що ми залишаємо за собою право вільно публікувати готові відеоролики з метою подальшої реклами своїх послуг. До речі, завдяки цьому ви прямо зараз можете ознайомитися з багатьма прикладами робіт нашого відеооператора і особисто переконатися в якості роботи.
Щоб забронювати за собою потрібну вам дату, необхідно залишити заставу в розмірі 50% від загальної вартості роботи. Найпопулярніші дати, такі як свята і вихідні, розбирають за кілька тижнів або навіть місяців. Тому щоб у вас точно був відеооператор на заході, потрібна передоплата. Це і ваша, і наша гарантія, що все залишається в силі.
Також ви можете оплатити послуги відеограф в Києві за договором. У нас є ФОП, 3-тя група, і це + 6% від загальної вартості. Така опція буде корисна компаніям, які замовляють корпоративну відеозйомку, або власникам бізнесу, яким відео потрібно для просування товарів або послуг. У таких випадках можна оплатити з рахунку компанії за договором.

Ціни на відеозйомку і як заощадити бюджет

Ми завжди йдемо назустріч клієнту, якщо у нього є певний ліміт по бюджету. Можна прибрати деякі послуги, наприклад, монтаж відео, і таким чином заощадити гарну суму. У будь-якому випадку, ви отримаєте бездоганну якість самого відео. Звертайтеся до нас по каналах зв'язку, зазначеним на сайті - і ми спільно знайдемо оптимальне рішення, яке і нас, і вас задовольнить.
На відеос'мку в Києві ціна різна. Одні оператори працюють за дуже низькими цінами, так як тільки вчаться і набивають руку, інші навпаки виставляють високі цінники, доступні одиницям. Ми ж вибрали золоту середину - вартість середня на ринку, зате якість висока.
З вами буде працювати досвідчений і кваліфікований відеооператор. Ціна його послуг вказана на сайті приблизно. Більш точну інформацію ви можете отримати, написавши нам особисто.

Відеооператор: вартість за годину

Вартість роботи відеооператора становить 1000 грн на годину. Мінімальне замовлення - 2 години. Також заздалегідь хочемо попередити, що якщо зйомка буде проводитися за межами Києва, витрати на дорогу оплачуються додатково.
Важлива інформація для тих, хто хоче замовити відеозйомку з монтажем: він оплачується окремо, так як це додаткова і досить трудомістка робота. Ціна такої послуги обмовляється індивідуально і залежить від декількох факторів: обсяг відеоматеріалу, складність самої роботи, а також додаткові побажання і редагування. Якщо хочете замовити відеомонтаж, попередньо потрібно буде скласти і затвердити технічне завдання або сценарний план.
Щоб точно дізнатися, скільки коштує відеозйомка, зв'яжіться з нами за вказаними на сайті контактам. Для загального розуміння ми вказали приблизну ціну, але вона може змінюватися в залежності від ряду факторів.
Якщо шукаєте відеозйомку в Києві недорого, тоді ви потрапили за потрібною адресою. Ціни на послуги відеооператора у нас доступні, а якість виконаної роботи завжди на висоті. Ми будемо раді провести для вас зйомку відео в Києві або ж в іншому місті за домовленістю.