Репортажна фотозйомка Київ

Репортажна фотозйомка в Києві

Репортажна фотозйомка - це особливий жанр фотографії, який включає декілька завдань. Це і портретна, колективна, пейзажна, вулична, інтер'єрна та інші види фотозйомки. Тому для створення якісного репортажу необхідно аби у фотографа в розпорядженні було професійне обладнання, а також досвід, знання, швидка реакція і навіть здатність передбачати хід подій. Володіючи всіма навичками, фотограф буде знаходитися в потрібному місці в потрібну мить, щоб зробити вдалі кадри.
Така зйомка дозволяє передати хронологію і атмосферу заходу, показати учасників і гостей, відобразити їх реакцію, емоції, настрій. Це не просто фотозвіт, а цілий сюжет з безліччю подій. Переглядаючи такі фотографії, можна ще багато раз прожити пам'ятний захід.
Мене звуть Олександр, я фотограф з більш ніж 15-річним досвідом роботи, і я буду радий співпрацювати з вами.

Я надаю такі послуги:

 • Фотозйомка конференцій, семінарів, тренінгів
 • Зйомка корпоративів
 • Репортаж з виставок, показів, концертів
 • Зйомка інших видів заходів по домовленості

Репортажна зйомка заходів - це можливість зберегти ключові моменти важливої ​​події. Такий вид послуги фотографа передбачає мінімальне втручання в події, що відбуваються навколо. Все має бути природно, щиро, в моменті. Тут завдання фахівця полягає в тому, щоб передати обстановку свята, емоції людей, погляди, дотики і т.ін. Це непросте завдання, але професіоналові під силу впоратися з нею.

фотозйомка корпоративних заходів в Києві

Репортажна фотозйомка Київ Репортажна фотозйомка Київ, репортажний фотограф Київ, фотозйомка корпоративних заходів, фотограф на конференцію, репортажна зйомка київ ціна
067-754-27-55
Олександр Шимбаровський
Олександр Шимбаровський
067 754-27-55
099 0-222-900

shimbarovsky@gmail.com

Магістр фотовідеодизайна
Член Національної спілки фотохудожників України з 2009 року
5 років досвіду роботи викладачем фотографії
більше 10-ти років участі в художніх виставках і арт-проектах в Україні, Голландії, Франції, Німеччини, Швеції, США

Репортажна фотозйомка ціна

Репортажна фотозйомка заходів
При роботі за межами Києва - дорога оплачується додатково.
 • Flash card / файлообмінник
 • Всі оброблені фотографії
  (Корекція кольору, експозиція, кроп)
 • ретуш замовляється окремо
 • Мінімальне замовлення - 2 години
1500 грн / година

Связаться
Фотограф заходів Київ

Де вам знадобляться фото заходів

 • Для приватного або внутрішнього використання. Наприклад, їх друкують в корпоративних виданнях або додають в розсилку співробітникам після заходу.
 • Для подальшої публікації в ЗМІ.
 • Персональні знімки. Кожній людині буде приємно переглянути фотографії з заходу, де він присутній.

Зокрема, це фотозйомка конференцій, виступів, розмов з іншими людьми, тобто, живі кадри в моменті.
Такі знімки відмінно підійдуть для адресної розсилки.
З прикладами робіт конкретно по зйомці репортажу ви можете ознайомитися на сайті.

Фотозйомка корпоративу або будь-якого іншого заходу - це, по суті, фіксація динамічних кадрів, які швидко змінюють один одного, які передадуть майбутньому глядачеві загальне враження. Тому завдання фотографа - зробити образи гостей максимально невимушеними і живими. На відміну від зйомки в студії або класичної фотосесії тут є тільки один шанс зловити момент. Тут не можна попросити гостей заново здивуватися, посміхнутися або поаплодувати. Репортаж - це не постановочні фото, і для того, щоб важливі миті точно потрапили в об'єктив, вибирайте досвідченого фотографа на захід.
Ще один дуже важливий момент полягає в тому, що репортаж повинен зберігати свою хронологію і логічну послідовність. Тільки так, гортаючи серію фотографій, майбутній глядач може відтворити для себе загальну картинку.Репортажна фотозйомка Київ, репортажний фотограф Київ

 • Фотозйомка конференцій, семінарів, тренінгів
 • Корпоративна зйомка
 • фотозйомка свят
 • зйомка концертів

фотозйомка заходів

Це, мабуть, найпопулярніший вид репортажної фотозйомки. На роботі в оточенні колег ми проводимо третину всього часу, тому колектив є важливою частиною життя. І коли проходять заходи в компанії співробітників, хочеться закарбувати їх на довгу пам'ять.
Фотозйомка корпоративних заходів - це гарне доповнення до самого свята, адже потім колеги зможуть переглянути знімки і згадати ті емоції, які пережили. Фотографії щасливих співробітників підвищують імідж компанії і підтримують гарну внутрішню атмосферу.
Основна частина кадрів при проведенні такої фотосесії - це загальні плани, які передають настрій гостей, найяскравіші моменти конкурсів, розіграшів, виступів. Також можна зробити портрети учасників на тлі загальної атмосфери і за бажанням клієнта додати постановочні групові кадри.
Репортажна фотозйомка: ціна і умови співпраці
Вартість послуги - 1000 грн за одну годину роботи фотографа. Мінімальне замовлення складає 2 години. За цю суму ви отримуєте всі оброблені фотографії (корекція кольору, експозиція, кроп), файли віддаються на Flash Card або через файлообмінник. Якщо потрібна ретуш фотографій, вона замовляється і оплачується окремо.
Це умови співпраці з репортажним фотографом у Києві. В випадку, якщо зйомка планується за межами Києва, дорога фотографа в обидві сторони сплачується додатково.
Також дуже бажано замовляти зйомку заздалегідь. Наприклад, якщо вам потрібен фотограф на конференцію, рекомендую бронювати мої послуги, як тільки вам стала відомою дата заходу.

Переваги співпраці зі мною

 • Висококласна якість роботи. Цей пункт для мене на першому місці при роботі з будь-якими видами фотозйомки. Тільки з якісних репортажних фотографій вийде жива розповідь, в якій буде добре простежуватися атмосфера, що відбувається.
 • Доступна вартість. Я давно працюю в цій сфері, тому знаю вартість подібних послуг. І з абсолютною впевненістю можу сказати, що ціни на мої послуги виправдані, доступні, і не завищені. Ви платите гроші тільки за результат, а не за мої численні звання і нагороди.
 • Професійне обладнання. У мене є вся необхідна техніка, щоб забезпечити вам високопрофесійні фото заходу.
 • Якщо вам потрібен професійний фотограф заходів в Києві, звертайтеся за номерами телефонів, вказаними на сайті. Обговоривши всі деталі зйомки, я зможу назвати вам загальну вартість роботи. Упевнений, ми з вами знайдемо спільне найбільш зручне рішення та отримаємо неперевершені результати.

У мене є унікальний досвід репортажної фотозйомки: семінарів, тренінгів, презентацій, корпоративних заходів, українських народних свят, фотозйомки вистав, чемпіонатів перукарського мистецтва, модельних показів, виступів артистів оригінального жанру, відкриття Королевою Нідерландів виставки скульптури в Гаазі, рятувальної операції, проведеної голландської поліцією і т.ін.