Предметна зйомка Київ

Предметний фотограф Київ

Сьогодні абсолютно будь-яку річ можна купити через інтернет, починаючи від одягу і завершуючи продуктами харчування. Ринок переповнений в кожній сфері, а сучасний покупець розпещений вибором. І щоб потенційний клієнт став реальним, потрібно утримати його увагу і показати всі переваги вашого товару. У цьому вам допоможе предметна фотозйомка. Якісний візуальний контент на вашому сайті впливає на те, скільки людей зайде на нього і скільки відвідувачів перейдуть в категорію ваших клієнтів. Чим більше докладних і чітких фотографій, тим більше аргументів у людини зробити покупку.
Мене звуть Олександр, я фотограф з досвідом роботи більше 15 років, і я буду радий допомогти вам представити продукцію всьому світу.

Я надаю такі послуги:
• Рекламна каталожна зйомка
• Макрозйомка мініатюрних предметів / виробів
• Репродукція картин і ікон
• Фотозйомка товарів для інтернет-магазинів
• Зйомка для поліграфії, буклетів, біг-бордів

Олександр Шимбаровський
Олександр Шимбаровський
067 754-27-55
099 0-222-900

shimbarovsky@gmail.com

Магістр фотовідеодизайна
Член Національної спілки фотохудожників України з 2009 року
5 років досвіду роботи викладачем фотографії
більше 10-ти років участі в художніх виставках і арт-проектах в Україні, Голландії, Франції, Німеччини, Швеції, США
Предметна фотозйомка
оренда фотостудії 500 грн / година
 • Файлообмінник / Flash card
 • Всі оброблені фотографії
  (Корекція кольору, експозиція, кроп)
 • ретуш замовляється окремо
 • Мінімальне замовлення - 2 години
2000 грн / година

Связаться
Виїзна фотозйомка
+3000 грн - оренда виїзний фотостудії в день
 • Зйомка на території замовника
 • Мінімальне замовлення від 2-х годин
 • Всі оброблені фотографії
  (Корекція кольору, експозиція, кроп)
 • ретуш замовляється окремо
2000 грн / годину

Связаться

предметна зйомка ціна

Предметна зйомка в Києві

Чули вислів «надати в найбільш вигідному світлі»? Каталожна зйомка безпосередньо з ним пов'язана, адже тут освітлення відіграє ключову роль. Але крім нього є й інші моменти. Щоб досягти найкращого результату, потрібні вміння і досвід фотографа, спеціальні макрооб'єктиви, ідеально підібране освітлення, яке вигідно продемонструє предмет, однорідний і нейтральний фон, який не буде перетягувати увагу на себе, а також ряд інших важливих чинників. Тільки дотримуючись їх, можна отримати не просто знімки, а фотографії для просування свого бізнесу.
Професійна каталожна фотозйомка дає можливість розкрити конкурентні переваги товару, сформувати позитивний імідж компанії в очах потенційних клієнтів і партнерів, а також підвищити конверсію інтернет-ресурсу. Побачивши яскраву фотографію товару, відвідувач напевно захоче дізнатися про нього більше інформації, піде дивитися інші фото та з високою ймовірністю оформить замовлення.

Переваги такого виду зйомки

Предметна зйомка - це один з головних інструментів для проведення рекламних кампаній. Вона потрібна для більш яскравої презентації невеликих предметів. Це можуть бути ювелірні вироби, косметика, годинник, окуляри, електроніка, посуд, декор та багато інших негабаритних речей.
Вся справа в тому, що тільки макрозйомка може в повній мірі передати всі переваги і зовнішні характеристики невеликого предмета, показати його деталі. Для такої мети в фотоапараті використовується макрооптіка, яка дозволяє відобразити на фото особливості дизайну і конструкції, продемонструвати дрібні, але значущі елементи.
Предметна фотозйомка потрібна для подальшого друку фото в каталогах і буклетах, для розміщення на сайті або в інтернет-магазині, для створення ресторанного меню або для просування товарів в соціальних мережах. У всіх цих випадках потрібні якісні знімки, зроблені за допомогою макрозйомки.
Уявіть, що людина хоче купити сережки в інтернет-магазині. Він не може потримати їх в руках, приміряти, оглянути деталі. І єдиний спосіб познайомити потенційного покупця з товаром - це фото. Круто, якщо на сайті буде можливість збільшити зображення і добре розглянути усі деталі. Тому дуже важливо розміщувати у себе в каталозі якісні фотографії. Вони в рази підвищують ймовірність того, що відвідувач сайту стане вашим реальним покупцем.Я працював з такими категоріями товарів:

 • Будівельні матеріали
 • Одяг
 • Репродукції картин, ікон і гравюр
 • Запчастини для техніки
 • Ювелірні прикраси і біжутерія
 • Взуття, сумки
 • Страви і напої

А також з багатьма іншими товарами, завдяки чому знаю, як вигідно представити ту чи іншу річ, щоб людина по інший бік екрану захотіла її придбати. З прикладами робіт ви можете ознайомитися на сайті.
Якщо вам потрібна професійна предметна фотозйомка, звертайтеся - і я забезпечу вам крутий результат.

Предметна фотозйомка ціна

Вартість такої послуги - 1000 грн за 1 годину роботи фотографа. Мінімальне замовлення - від 1 години. Оренда фотостудії для проведення зйомки оплачується додатково. В результаті ви отримуєте всі оброблені фотографії, під обробкою мається на увазі корекція, експозиція і кроп. Готові фотографії я завантажую або на файлообмінник, або віддаю на Flash Card. Якщо фотографіям потрібна ретуш, вона замовляється і оплачується окремо.
Також ми можемо провести фотосесію на вашій території. Для цього потрібно орендувати виїзну фотостудію. У цьому випадку на каталожну зйомку ціна буде така ж - 1000 грн за годину роботи. Але додатково оплачується оренда виїзної фотостудії, і вартість такої послуги становить 2000 грн за день.
Вона стане в нагоді, якщо, наприклад, потрібно відзняти страви в ресторані, товари на складі або в магазині. Погодьтеся, привезти в фотостудію весь асортимент товарів або всі позиції з меню складно. Для цього і потрібна виїзна фотостудія. Вона обладнана потужною освітлювальною апаратурою та фоном, які будь-яке приміщення перетворюють в повноцінну фотостудію.

Предметна зйомка в Києві: 5 причин замовити її у мене
 1. Найвища якість роботи.
 2. Професійна техніка. Предметна зйомка проводиться з використанням новітнього фотообладнання, яке є далеко не у всіх.
 3. Виправдана вартість послуг.
 4. Великий досвід роботи саме з цим видом фотографій.
 5. Весь спектр фото та відеопослуг. З повним переліком послуг ви можете ознайомитися на сайті і при бажанні замовити не тільки каталожну зйомку, а й інші види фотографії для просування вашого бізнесу.

Якщо вам потрібен предметний фотограф в Києві, телефонуйте. Я відкритий до нових проектів і буду радий співпрацювати саме з вами.