Індивідуальна фотосесія Київ

Виїзна фотосесія Київ

Індивідуальні виїзні фотосесії в Києві

Виїзна фотосесія з командою для проведення зйомок на всіляких локаціях: будинок, офіс, поле, ліс, на міських вулицях. Фотозйомка проводиться в приміщенні або на відкритому повітрі (пленер), про що необхідно домовитися заздалегідь. У будь-якому випадку, від вас буде потрібно тільки обговорити або надати місце, а технічне забезпечення виїзна фотостудія візьме на себе. Для зйомки використовується комплект автономного освітлення з генератором, не залежних від електромережі.

Персональні фотосесії

Індивідуальна сесія дає можливість відобразити сцени зі свого життя для сімейного фотоальбому, соціальних мереж, розсилок фотографій друзям. За вибором замовника фотосесія знімається в звичайній обстановці або з залученням стилістів, використанням костюмів і декору.

Якісні фотознімки допоможуть вам справити враження на знайомих, гідно представити себе в Інстаграме, Фейсбуці. Це гарний початок для закладу нових знайомств або презентації невеликого бізнесу з вами в головній ролі.

Кожна фотосесія унікальна по-своєму
 • Потрібно проілюструвати розділи сайту навчального закладу або сайту сантехнічних послуг.
 • Потрібні фотографії співробітника фірми виробника будівельних сумішей для ростових фігур, які будуть стояти в точках продажу.
 • Керівництво фірми хоче нагородити своїх кращих співробітників, і дарує їм стильну фотосесію.
 • Фірмі - виробнику печей для саун потрібна комічна фотозйомка щасливих персонажів в лазні.
 • Актор оригінального жанру відрепетирував новий номер, і йому необхідно оновлення портфоліо.
 • Йде показ нової колекції одягу, і за лаштунками можна її відзняти для каталогу на моделях.
 • Та й просто, прийшла в голову творча думка? Чому б її не реалізувати!
Виїзна фотосесія Київ, індивідуальні фотосесії в Киеві
Олександр Шимбаровський
Олександр Шимбаровський
067 754-27-55
099 0-222-900

shimbarovsky@gmail.com

Магістр фотовідеодизайна
Член Національної спілки фотохудожників України з 2009 року
5 років досвіду роботи викладачем фотографії
більше 10-ти років участі в художніх виставках і арт-проектах в Україні, Голландії, Франції, Німеччини, Швеції, США
виїзні фотосесії
1 година студійної фотозйомки
(Оренда фотостудії оплачується окремо)
 • Мінімальне замовлення від 2-х годин
 • Всі оброблені фотографії
  (Корекція кольору, експозиція, кроп)
 • ретуш замовляється окремо
2000 грн

Связаться
Виїзна фотозйомка
+3000 грн - оренда виїзної фотостудії в день
 • Flash card / файлообмінник
 • Всі оброблені фотографії
  (Корекція кольору, експозиція, кроп)
 • ретуш замовляється окремо
2000 грн / годину

Связаться

Афіша для артистів

Артистам особливо важливі зйомки для майбутніх фільмів, концертів, шоу. По викладених в Інтернеті і роздрукованим на папері афіш глядачі судять, наскільки цікавим буде видовище.

Красиво подати актора не так просто, але, коли це виходить, касові збори помітно зростають. Якщо фотосесія виїзна, ціна трохи вища в порівнянні зі студійною, але витрати окупаються більш цікавою подачею образів, особливо на пленері.

Музикантам теж важливо привабливо виглядати, щоб слухачі насолоджувалися як музикою, так і зовнішнім виглядом виконавців. Крім того, за наочним афіш публіка відразу отримує уявлення, які музичні інструменти використовуються у виступах. Особи знаменитих виконавців або відомих диригентів привертають безліч слухачів.

Акторське портфоліо

Якщо ви ще точно не знаєте, в якому фільмі станете зніматися, але знімалися раніше або просто хочете показати свої здібності, варто підготувати портфоліо актора. Від якості фотознімків і привабливих ракурсів залежить, як сприймуть ваш талант потенційні роботодавці. Досвідчений виїзний фотограф зуміє вразити режисера і продюсера, уявити в найвигіднішому світлі для отримання бажаної ролі.

Модельне портфоліо, снепшот

Навіть найкрасивіша фотомодель потребує хорошого фахівця з фотографування, щоб обійти суперниць або суперників. Конкуренція дуже висока, і правильно подати красу глядачам так само важливо, як доглядати за своєю зовнішністю.

Коли фотостудія виїзна, модель отримує нові можливості, наприклад, уявити себе на природі, або в незвичайній обстановці, підготовленої сценаристами.

Виїзні фотосесії косплей, костюмовані постановки

Постановочні сесії з використанням костюмів відкривають нові горизонти перед професіоналами і звичайними людьми. Професійні виконавці показують себе у всій красі режисерам і глядачам, любителі переодягаються для цікавих виступів перед дружній аудиторією.тематичні фотосесії

Головні переваги співпраці з командою професіоналів:

• великий вибір костюмів для різних випадків;
• допомога в переодяганні і підборі поз;
• розробка сценічних постановок;
• висококласна фотоапаратура;
• спеціальні освітлювальні прилади.

Якщо ви ще не вирішили, які ролі грати і як позувати, в цьому допоможуть досвідчені помічники. Також підберуть ідеальну обстановку. За замовчуванням місце, де проводиться виїзна фотосесія - Київ, але також можливі виїзди за місто.

Іміджева зйомка для корпоративних календарів

У корпоративному або бізнес календарі відображаються провідні або самі фотогенічні співробітники, часто на тлі офісу, цеху, торгового залу. Зняті на тлі новобудов керівники будівельної компанії підкреслюють ділові успіхи і підсвідомо наводять на думки про покупку квартир. Ті, що йдуть серед верстатів і готової продукції менеджери підприємства знайомлять потенційних партнерів з асортиментом і своїми особами. Приємні адміністратори магазину на тлі якісних товарів викликають позитивні емоції у клієнтів.

Знятий професіоналами календар чудово виглядає в кабінеті і на очах у відвідувачів. Стимулює довіру до компанії і керівникам, налаштовує на позитив.

Ілюстрації для квест кімнат

Любителі кімнат для квесту хочуть бачити заздалегідь, що пропонують організатори гри. Тому виїзні фотосесії часто замовляють організатори квестів, які бажають залучити клієнтуру. На фото прийнято показувати загальний вигляд кімнат, окремі етапи проходження шляху, крупним планом знімаються ключові предмети. Оператори знаходять кращі ракурси, налаштовують освітлення, щоб надати загадковості обстановці, створити інтригуючу гру світлотіней. Здавалося б, звичайна кімната стає старовинним замком або таємничої печерою, куди красиво припадають світлові промені.

Стилісти-візажисти працюють в команді

До робочої групи входять стилісти-візажисти. Фахівці гримують учасників зйомки, допомагають одягатися, звертають увагу на пози, міміку і манери, формують загальний стиль. В результаті позують набувають найкращий вид, виділяються на тлі звичайного оточення.

Вихідна точка, звідки вирушає виїзний фотограф - Київ. Можливо прибуття практично в будь-який пункт України, за погодженням також виїзд за кордон. Вартість запрошення фотокоманди залежить від чисельності та складу, також впливає відстань до точки призначення і комфорт пересування обраним транспортом.

Звертайтеся за консультацією по телефону або онлайн, і всі подробиці остаточно проясняться, в залежності від вашого конкретного випадку.