Зйомка каталогу одягу ціна

Зйомка одягу ціна

Зйомка одягу ціна. Через інтернет зараз продається і купується практично все. Особливою популярністю користуються інтернет-магазини одягу. І для них ключовий інструмент продажів - це фото. Ви можете скільки завгодно писати про те, яке гарне плаття продається на вашому сайті. Але ніхто не купить його, поки не побачить фотографії.
У вашому асортименті може бути красивий, якісний, яскравий одяг, але якщо фотографії зроблені неякісно, ​​то навіть найкращий товар не буде продаватися так, як би вам того хотілося.
Тому якщо вам потрібна зйомка одягу для інтернет-магазину, звертайтеся до професіонала, який розбирається в тонкощах такого виду фотосесії, володіє всіма необхідним знаннями та обладнанням, щоб забезпечити вам висококласний результат.
Привіт, мене звуть Олександр, я фотограф з колосальним досвідом більш 15 років у своїй ніші, і основний напрямок моєї роботи - це зйомка для бізнесу. Я точно знаю, як подати ваш товар в такому ракурсі і в такому світлі, щоб він став затребуваним. Тепер буду радий показати світу вашу категорію товарів. Звертайтеся, щоб наповнити свій сайт не просто фотографіями, а професійними інструментами для продажів.

Олександр Шимбаровський
Олександр Шимбаровський
067 754-27-55
099 0-222-900

shimbarovsky@gmail.com

Магістр фотовідеодизайна
Член Національної спілки фотохудожників України з 2009 року
5 років досвіду роботи викладачем фотографії
більше 10-ти років участі в художніх виставках і арт-проектах в Україні, Голландії, Франції, Німеччини, Швеції, США

фотозйомка одягу ціна

1 година студійної фотозйомки
(Оренда фотостудії оплачується окремо)
 • Мінімальне замовлення від 2-х годин
 • Всі оброблені фотографії
  (Корекція кольору, експозиція, кроп)
 • ретуш замовляється окремо
2000 грн / година

Связаться
Виїзна фотозйомка
+3000 грн - оренда виїзної фотостудії в день
 • мінімальне замовлення від 2-х годин
 • файлообмінник
 • Всі оброблені фотографії
  (Корекція кольору, експозиція, кроп)
 • ретуш замовляється окремо
2000 грн / годину

Связаться

Приклади фотозйомки одягу на моделях ви можете подивитися на сайті. Я працював з різними категоріями товарів:

 • Жіночий одяг
 • Чоловічий одяг
 • Нижня білизна
 • Спортивний одяг
 • Аксесуари, прикраси


Каталожна зйомка одягу: коли відтінок має значення

Якщо ви є власником магазину одягу або ж самі замовляєте одяг онлайн, то напевно знаєте, яке важливе значення у відтінка виробу. Наприклад, дівчина шукає яскраво-зелену сукню для важливого заходу, і колір на зображенні їй повністю підходить. Але коли вона оглядає посилку на пошті, то розуміє, що відтінок не яскраво-зелений, а смарагдовий. І це повернення товару, втрата клієнта, а на додачу ще й негативний відгук магазину. Звичайно, багато залежить від налаштувань екрану. Тому на сайтах часто пишуть стандартну фразу: колір виробу на фотографії може відрізнятися від кольору фактичного товару. Це пов'язано з спотворенням кольору на екрані вашого пристрою.
Але інтернет-магазин зі свого боку зобов'язаний зробити все можливе, щоб максимально точно передати колір. Починаючи роботу з інтернет-магазинами одягу, я доповнив арсенал свого професійного обладнання спеціальними об'єктивом, який дозволяє точно передати відтінок виробу на зображенні. Використовуючи такі якісні фотографії на своєму сайті, ви в рази зменшуєте кількість повернень. А це, в свою чергу, збільшення прибутку і кількості задоволених клієнтів.

Каталожна зйомка одягу ціни

На каталожну зйомку одягу ціни починаються від 1000 грн за годину студійної фотосесії. Зверніть увагу, що оренда фотостудії оплачується окремо. У цю вартість входить корекція фотографій, експозиція, кроп і ви отримуєте всі оброблені фотографії на файлообмінник або Flash Card. Ретуш замовляється і оплачується окремо.
Якщо ж вам потрібно відзняти товар в якомусь конкретному приміщенні, можете замовити у мене виїзну фотостудію. Вона дозволяє будь-який простір перетворити в професійну студію, адже оснащена потужним освітленням і іншим необхідним обладнанням.
Фотосесія одягу з використанням виїзної фотостудії за вартістю - 1000 грн за годину роботи фотографа. Також додатково оплачується оренда виїзної фотостудії, це ще плюс 2000 грн за день.
Ми може організувати фотосесію одягу в Києві або ж за його межами за попередньою домовленістю. Напишіть або зателефонуйте - і ми обговоримо можливі варіанти, щоб підібрати найзручніший.
Каталожна зйомка в Києві може бути організована в обраній вами студії. Або ж я можу запропонувати перевірені студії, з якими співпрацюю. Разом ми підберемо відповідну під ваш стиль локацію і зробимо фотографії, які перевершать ваші очікування.

Якщо вас цікавить каталожна зйомка, ціна такої послуги становить 1000 грн за годину. А вартість за всю роботу залежить від того, скільки одиниць товару ви хочете відзняти, і від швидкості роботи моделі. При зйомці в студії зазвичай світло, фон і ракурс вже налаштований. Тому основне завдання полягає в тому, щоб створити сприятливу робочу атмосферу для створення фотографій. Зі свого досвіду можу сказати, що важливо також підібрати модель з досвідом роботи, яка зможе передати в кадрі емоції і обіграти кожен елемент одягу. Адже більшість покупок людина здійснює якраз на емоціях. Звичайно, вибір моделі - особиста справа кожного замовника, але можу сказати, що цей фактор теж відіграє велику роль для кінцевого результату.

Щоб замовити зйомку каталогу в Києві, звертайтеся за вказаними на сайті контактами. Після уточнення деяких деталей я зможу назвати вам загальну вартість роботи та умови співпраці. Також я завжди йду назустріч своїм клієнтам, тому якщо у вас є ліміт по бюджету, впевнений, і в такому випадку ми знайдемо спільне рішення, яке повністю влаштує і вас, і мене.
Професійна фотозйомка одягу проводиться в студії, тому тут є можливість налаштувати потрібне освітлення, підібрати правильний фон і абстрагуватися від зовнішніх дратівливих чинників - перехожих людей, шуму, змін погоди. Ми можемо проводити зйомку в будь-який час доби, в будь-який час року і при будь-яких погодних умовах.
Щоб замовити фотозйомку одягу в Києві, звертайтеся за вказаними на сайті контактами. Разом ми зможемо зробити крутий результат, який допоможе в просуванні вашого бізнесу і в рази збільшить прибуток.

Съемка каталога одеждыЗйомка каталогу одягу ціна, фотозйомка одягу, фотозйомка для каталогів одягу, каталожна зйомка одягу.
Жіночий, чоловічий одяг, нижню білизну, спортивні костюми, аксесуари, прикраси
067-754-27-55