Ціни на 3d панорами, віртуальні тури

У вартість включено: виготовлення віртуального туру з інтерактивними посиланнями, переходами на інші панорами, додаванням музичного фону, логотипу, адаптації для мобільних пристроїв, окулярів віртуальної реальності. При виїзді в інше місто - вартість проїзду і проживання оплачується окремо.

віртуальний тур замовити

Замовити віртуальний тур - значить підняти свій бізнес на новий рівень. Викладені онлайн панорами привертають увагу, викликають бажання затриматися. І нарешті, щось купити або відвідати привабливу локацію. Навіть якщо ваша справа невелике, напевно там є, що показати. Досвідчений фотограф знайде вигідні ракурси, відредагує знімки і представить обстановку в кращому вигляді.

Віртуальний тур замовити можна для наступних приміщень:

ресторани, кафе і бари;
заводи, фабрики, цехи підприємств, склади;
лабораторії, медичні кабінети;
офіси, шоу-руми, торгові центри;
житлові котеджі, будинки і дачі, таунхауси;
готелі, хостели;
виставки, презентації, музеї, арт-проекти, арт ярмарки.

замовити 3д тур

Замовити 3Д тур ви можете для продажу або оренди нерухомості, в торгівлі, сфері обслуговування, для будівництва або промисловості. Незалежно від галузі, залучення професіонала гарантує високу якість результату.

Замовити 3D тур легко: достатньо звернутися до фахівця, який зробить всю роботу. Спеціальна підготовка звичайно не потрібно, хіба що навести чистоту і порядок. При нестачі природного освітлення на об'єкті використовується штучне.

3D тур замовити просто необхідно для реклами готелю, показу інтер'єру приватного літака (джета). Вимогливі клієнти в таких випадках хочуть бачити товар обличчям, і віддають перевагу тим, хто відкрито виставляє своє майно напоказ.

Замовити віртуальний 3D тур слід і в тому випадку, якщо ви збираєтеся вийти в пошукові системи або соціальні мережі. Рекламні пости в Фейсбуці тепер прийнято супроводжувати сферичними панорамами для максимального ознайомлення з дизайном інтер'єру. Демо поля і додавання в Google street view (перегляд вулиць) теж пов'язано з круговою фотозйомкою.

замовити 3d тур

3Д тур замовити варто і для невеликого простору, яке вимагає активного просування на ринку. Наприклад, щоб рекламувати душову кабінку, просторий шафа для розміщення елітного гардероба. Така увага до потреб покупців відмінно діє і дозволяє обійти конкурентів.

3D-тур замовити краще фотографу з солідним портфоліо, має досвід роботи на різних об'єктах. Скрізь є свої тонкощі, і оперативно виконати замовлення, без довгого навчання по ходу справи, зможе лише досвідчений виконавець.

Замовити віртуальний 3D-тур в Києві - це чудова можливість вийти в ТОП і досягти комерційного успіху.

Олександр Шимбаровський
Олександр Шимбаровський
067 754-27-55
099 0-222-900

shimbarovsky@gmail.com

Магістр фотовідеодизайна
Член Національної спілки фотохудожників України з 2009 року
5 років досвіду роботи викладачем фотографії
більше 10-ти років участі в художніх виставках і арт-проектах в Україні, Голландії, Франції, Німеччини, Швеції, США
Віртуальний тур "Hi Rez"
p>360 панорами більш 130 Мп

+ 4000 грн збірка віртуального туру

  • Зйомка,
  • корекція,
  • збірка сферичних панорам
  • більше 10-ти панорам - знижка 10%
1000 грн / панорама

Связаться

Віртуальний 3D тур на землі, у воді і повітрі

3D тур роблять не тільки в приміщеннях або стоячи на тротуарі. Сучасна техніка дає можливість знімати в абсолютно недоступних місцях.

Віртуальний 3D тур з використанням квадрокоптера дозволяє детально розглянути верхні поверхи будівель, території з висоти пташиного польоту, історичні пам'ятки.

3D віртуальний тур під водою затребуваний для візуалізації басейнів, ставків, підводних околиць пляжів на море. Для фотозйомки застосовуються спеціальні герметичні камери, що витримують занурення на глибину. Далеко не кожен професіонал має водонепроникної апаратурою. У портфоліо викладені зразки глибинної зйомки. Також в портфоліо представлені роботи, виконані в польоті з квадрокоптера.

3D тури виконуються з урахуванням особливих побажань замовника. Акцентується увага на деталях, які необхідно показати в першу чергу, на думку клієнта. Крім того, фотограф самостійно шукає і пропонує найкращі і незвичайні ракурси для впізнаваності вашого бренду.

Віртуальні 3D тури можуть зніматися в різний час доби. Якщо вам здається більш привабливою вечірня або нічна фотопанорама, наприклад, після заходу сонця, таке замовлення буде виконано в обумовлений заздалегідь час.Замовити зйомку 360 градусів з якісної невидимою зшивкою кадрів

Замовити 360 зйомку приміщення або місцевості - це можливість показати бажане без візуальних артефактів. Всім відомо, що фотопанорами Гугла не завжди добре збігаються по краях, виникають неякісні зшивання кадрів, або зовсім губляться окремі ділянки. Проблеми з'являються через автоматичної обробки в мобільних додатках, робот склеює кадри не кращим чином. Тільки вручну робляться якісні безшовні панорами з круговим оглядом.

Зйомка 360, замовити яку можна, обумовивши ручне редагування, виглядає дуже природно. Повертаючи панораму, глядач не зустрічає перешкод і позитивно сприймає поданий матеріал. Потрібно менше часу для перегляду, не так навантажується процесор комп'ютера або смартфона. Це теж позитивно впливає на відгуки глядачів, підсвідомо впливає на емоції.